Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor - Son Dakika

Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor

29.01.2020 14:31

Mucize Doktor'da 'Başhemşire Selvi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bihter Dinçel'in kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız.

1
FOX TV ekranlarında yayınlandığı günden beri Türkiye'nin reyting rekortmeni dizisi olan Mucize Doktor'daki 'Başhemşire Selvi' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Bihter Dinçel de, merhametli ve yardımsever halleriyle dizinin en sevilen oyuncuları arasına yerleşti.
2
Dizide Adil Hoca'ya aşık olan Selvi Hemşire'nin gerçek hayatta kiminle evli olduğunu biliyor musunuz?
3
37 yaşındaki Diyarbakır doğumlu güzel oyuncu, meslektaşı Barış Dinçel ile 2008 yılında dünyaevine girdi.
4
Barış Dinçel, Ekmek Teknesi dizisiyle milyonların kalbini kazanan usta oyuncu Savaş Dinçel'in oğlu.
5
Şimdilerde sahne tasarımcılığı yapan Barış Dinçel'in, bir dönem efsane dizi İkinci Bahar'da Timuçin karakterine hayat verdiğini de söylemeden geçmeyelim.
6
Yağmur Ali adında bir oğulları olan çift, Instagram'da aile yaşantılarına dair bol bol fotoğraf paylaşıyor.
7
Babasıyla gurur duyduğunu her fırsatta dile getiren Barış Dinçel, usta oyuncunun doğum gününü, ''Bugün Savaş! Nisan 1 özelim. Mutlu olmak hatırlamakta gizli. Unutmamakta... Her şeyin eksiksiz bende saklı. Belki fazlan var! En sevdiğim arkadaşım, iyi ki doğdun.'' notunu düştüğü bir paylaşımla kutlamıştı.
8
İşte Savaş Dinçel ve oğlu Barış Dinçel..
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı