Mucize Doktor'un Açelya'sı bu kez dansıyla değil, örgü bikinili pozlarıyla ortalığı yaktı geçti - Son Dakika

Mucize Doktor'un Açelya'sı bu kez dansıyla değil, örgü bikinili pozlarıyla ortalığı yaktı geçti

05.07.2020 12:30

Mucize Doktor dizisinde Açelya hemşire karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Hayal Köseoğlu sarı örgü bikinili halini Instagram'dan sevenleriyle paylaştı. Dans videolarıyla konuşulan güzel oyuncu bu kez cesur pozuyla sosyal medyada adından söz ettirdi.

1
Mucize Doktor dizisinde Açelya hemşire karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Hayal Köseoğlu, Instagram paylaşımlarıyla da hayranlarını oldukça heyecanlandırıyor.
2
Geçtiğimiz günlerde denizin ve güneşin tadını çıkardığı anlarda arkadaşına kızıp tokat atma haberleriyle gündeme gelen Köseoğlu, son olarak Instagram paylaşımıyla adından söz ettirdi.

3
Normalleşme süreciyle beraber Bodrum'da tatiline devam eden Hayal Köseoğlu, sarı, örgü bikinili halini Instagram'dan sevenleriyle paylaştı. Bikinisinin rengine vurgu yapmak isteyen Köseoğlu, İngilizce "Sarı" notuyla paylaşım yaptı.
4
Öte yandan Hayal Köseoğlu, geçtiğimiz günlerde YouTube'da yayımlanan bir programa katıldı.

5
Kilosunun Mucize Doktor setinde sürekli konuşulan bir konu olduğunu dile getiren Köseoğlu şunları söyledi:
6
"Mucize Doktor setinde tam bir arkadaşlık ortamı var. Oyuncuların birbirleri ile iletişimleri çok iyi ve herkes çok iyi geçiniyor, birbirlerine de özel hayatlarındaki sıkıntıları açıyor."

7
"Özellikle de Sinem Ünsal ile Hayal Köseoğlu arasında karavanda uzun süren kalori ve kilo muhabbeti dönüyor."
8
Hayal Köseoğlu, ayrıca kilo vermesinde Sinem Ünsal'ın da psikolojik olarak etkisinin bulunduğunu ilk kez söyledi.
9
Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncunun selülitli fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman ilgi odağı olan ünlü oyuncu selülitleriyle ilgili haberlerin ardından videolu paylaşım yaparak haberleri tiye almıştı.
10
Oyunculukta olduğu kadar dansta da yetenekli olan Köseoğlu, sık sık dans videolarıyla sosyal medyada adından söz ettiriyor.
11
12

Son Dakika Mucize Doktor'un Açelya'sı bu kez dansıyla değil, örgü bikinili pozlarıyla ortalığı yaktı geçti - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor