Mucize Doktor'un Nazlı'sı kıvırcık saçlarıyla Özge Özpirinçci'ye benzetildi! - Son Dakika

Mucize Doktor'un Nazlı'sı kıvırcık saçlarıyla Özge Özpirinçci'ye benzetildi!

22.12.2019 11:58

Fox ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'da 'Nazlı' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Sinem Ünsal, Instagram kullanıcıları tarafından Özge Özpirinçci'ye benzetildi.

1
Fox ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'da 'Nazlı' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Sinem Ünsal, Instagram'ı aktif kullanan ünlü isimlerden biri.
2
Daha önce Siyah Beyaz Aşk, Çoban Yıldızı ve Kızım gibi dizilerde de rol alan ancak yıldızı Mucize Doktor'da parlayan Ünsal, dizideki performansının yanı sıra, kameralar ardındaki görüntüsüyle de adından söz ettiriyor.
3
4
5
Öyle ki bir takipçisi Ünsal'a, ''Siz ikizsiniz de bizi mi yiyorsunuz?'' şeklinde bir soru bile yöneltti.
6
7
8
Instagram kullanıcıları, güzel oyuncunun fotoğraflarına, ''Bir an Özge Özpirinçci sandım'', ''Kardeş olsanız Özge Özpirinçci ile bu kadar benzersiniz'', ''Kadın dizisindeki Bahar gibi'' ve ''Nesin sen Özge Özpirinçci'nin yeni jenerasyonu falan mı?'' gibi bir yığın yorum yaptı.
9
Doğal kıvırcık saçlarıyla meslektaşı Özge Özpirinçci'ye benzetilen Ünsal'ın fotoğrafları, takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuluyor.
10
11
12
Peki siz çiçeği burnunda oyuncu Sinem Ünsal'ın, meslektaşı Özge Özpirinçci'ye olan benzerliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
13

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Mucize Doktor'un Nazlı'sı kıvırcık saçlarıyla Özge Özpirinçci'ye benzetildi! - Son Dakika


Advertisement