Son Dakika Haberleri: Mucize Doktor'un Selvi Hemşire'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor

Mucize Doktor'un Selvi Hemşire'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor

26 gün önce

Mucize Doktor'da 'Selvi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bihter Dinçel'in kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız.

1
FOX ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor, yayınlandığı ilk günden beri Türk izleyicisinin gönlüne taht kurdu. 'Başhemşire Selvi' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Bihter Dinçel de, merhametli ve yardımsever halleriyle dizinin en sevilen oyuncuları arasına yerleşti.
2
Peki, başarılı oyuncu Bihter Dinçel'in kiminle evli olduğunu biliyor musunuz?

3
37 yaşındaki Diyarbakır doğumlu güzel oyuncu, meslektaşı Barış Dinçel ile 2008 yılında dünyaevine girdi.
4
Barış Dinçel ise Ekmek Teknesi dizisiyle milyonların kalbini kazanan usta oyuncu Savaş Dinçel'in oğlu.
5
Babasıyla gurur duyduğunu her fırsatta dile getiren Barış Dinçel, usta oyuncunun doğum gününü, ''Bugün Savaş! Nisan 1 özelim. Mutlu olmak hatırlamakta gizli. Unutmamakta... Her şeyin eksiksiz bende saklı. Belki fazlan var! En sevdiğim arkadaşım, iyi ki doğdun.'' notunu düştüğü bir paylaşımla kutlamıştı.

6
Güzel oyuncu Bihter Dinçel de usta oyuncu Savaş Dinçel'in doğum gününü, ''Canım Savaş babam, iyi ki doğdun sen... Neşe dolu bir bahar günü, bahar gibi gelmişsin ve biz her sene olduğu gibi yine bahar gibi kutlayacağız varlığını.'' notuyla kutlayarak, 2007 yılında kaybettiği kayınbabasına olan sevgisini dile getirmişti.
7
Ayrıca, şimdilerde sahne tasarımcılığı yapan Barış Dinçel'in, bir dönem efsane dizi İkinci Bahar'da Timuçin karakterine hayat verdiğini de söylemeden geçmeyelim.

8
Yağmur Ali adında bir oğulları olan çift, Instagram'da aile yaşantılarına dair bol bol fotoğraf paylaşıyor.
9
İşte o pozlar...
İşte o pozlar...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 08:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği