Mucize Doktor'un sinsi Damla'sı Merve Dizdar'ın kocası, herkesin tanıdığı bir isim çıktı! - Son Dakika

Mucize Doktor'un sinsi Damla'sı Merve Dizdar'ın kocası, herkesin tanıdığı bir isim çıktı!

13.03.2020 08:27

Mucize Doktor'un kadrosuna yeni katılan ve başarılı olmak adına yaptığı kurnazlıklarla izleyiciyi sinir eden Damla karakterine hayat veren Merve Dizdar'ın kocası, kendisi gibi oyuncu çıktı.

1
FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisine gelen yeni kan dizideki tüm dengeleri bir anda bozdu. Berhayat Hastanesi'nin 20'lerindeki yeni asistan doktoru Damla, yaptığı kurnazlıklarla kısa sürede izleyiciyi deli etmeyi başardı.
2
En iyi olmak için kimseye acımayıp can yakmaya başlayan Damla, Nazlı ve Ali Vefa'nın aşk yaşadığını Tanju Hoca'ya söyleyerek ortalığı iyice karıştırdı. Bunu öğrenen Ferman Hoca ise Damla'yı köşeye sıkıştırıp 'asistanlarının kılına zarar verirse' başına geleceklerden bahsedip gözdağı vererek korku saldı.
3
Ama Damla'yı hiçbir şey durdurmayacak, ekip arkadaşları arasında rekabet başlatıp bir adım olsun öne geçmek için elinden geleni ardına koymayacak.
4
Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Merve Dizdar'ın kim olduğu merak konusu oldu. İşte Merve Dizdar hakkında bilinmeyenler...
5
Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir'de doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yaptı.
6
Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp Craft Tiyatro'da devam etti. İlk sinema deneyimini "Bir ses böler geceyi" filminde, Cem Davran ile yaptı. Ayrıca TRT ÇOCUK kanalında Arkadaşım Bıdı ve 23 Nisan şenliğe doğru adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlendi.
7
Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite'de gibi başlıca dizi ve filmlerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş, Kertenkele, Arkadaşlar İyidir ve Vatanım Sensin dizisiyle seyircilerle buluştu. Ayrıca Organik Aşk Hikayeleri, Yok Artık 2, Körfez, Mandıra Filazof'u filmlerinde de rol aldı.
8
Merve Dizdar, Alice müzikalinde Kedi karakterini oynayarak ismini iyice kitlelere duyurdu.
9
Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu Eltilerin Savaşı filminde, Gupse Özay ile başrolde yer aldı.
10
Merve Dizdar'ın kocası da kendisi gibi herkesin tanıdığı bir isim.
11
Merve Dizdar, Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın 'Açın Kapıyı' skecinde Nejdet karakterini canlandıran Gürhan Altundaşar ile evli.
12
2018 yılında dünyaevine giren çift, sık sık birlikte fotoğraf paylaşarak mutluluklarını yansıtıyor.
13
Gürhan Altundaşar kimdir?
Gürhan Altundaşar kimdir?
'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin 'Nejdet' karakteriyle hafızalara kazınan ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Gürhan Altundaşar, 1984 Ankara doğumlu.
14
Altundaşar, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı'nda okudu.
15
Altundaşar'ın bu dala tutunması uzun bir süreç oldu. 5 yıl sınavlara girdi.
16
Genelde aileler çocuklarının oyuncu olma isteğini desteklemezken Altundaşar'ın ailesi aksine hep destekledi.
17
2013 yılında İstanbul'a geldi ve burada çeşitli tiyatrolarda yer almaya başladı. 2016 yılında BKM Mutfak ile tanışan Altundaş, şimdi sokakta herkesin tanıdığı bir isim oldu.
18
19
20
21
22

Son Dakika Mucize Doktor'un sinsi Damla'sı Merve Dizdar'ın kocası, herkesin tanıdığı bir isim çıktı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement