Son Dakika Haberleri: Mucize Doktor'un sinsi Kıvılcım'ını hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla yürek hoplatıyor

Mucize Doktor'un sinsi Kıvılcım'ını hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla yürek hoplatıyor

2 ay önce

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özge Özder, cesur pozlarıyla Instagram'ı sallıyor.

1
Perşembe akşamları FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde 'Kıvılcım' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özge Özder, dizinin henüz 4 bölümünün yayınlanmasına rağmen, başarılı kötü kadın tiplemesiyle, seyircinin nefretini çoktan kazandı.
2
41 yaşındaki güzel oyuncu, sosyal medyada, dizideki halinden oldukça uzak bir profil çiziyor.
3
Ünlü oyuncu, cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor.
4
Düzgün fiziğiyle büyük beğeni toplayan Özder'in fotoğraflarına yorum ve beğeni yağıyor. İşte güzel oyuncunun olay pozları...
5
Özge Özder kimdir?
Özge Özder kimdir?
1 Nisan 1978 tarihinde Ankara'da doğdu.
6
Annesi teknik ressam, babası imar planlamacısı olan Özder, ortaokul ve liseyi Ankara Özel Yükseliş Kolejinde okudu. 1996 yılında Ankara Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü burslu kazandı, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü ise derece ile kazandı.

7
Ankara Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarında okuyan güzel oyuncu, 2000 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu.
8
İstanbul'daki oyunculuk serüveni BKM ile başladı. 2001 yılından beri sahnelerde olan Özge Özder, 2005 yılından beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında kadrolu olarak rol alıyor.
9
10Haber Yayın Tarihi: 15.10.2019 12:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular