Mucize Doktor'un yakışıklı Demir'i bakın hangi ünlü ismin oğlu çıktı! - Son Dakika

Mucize Doktor'un yakışıklı Demir'i bakın hangi ünlü ismin oğlu çıktı!

14.10.2019 09:58

Mucize Doktor'da cerrahi asistan ve güzel Nazlı'ya platonik bir şekilde aşık olan Demir, aslında çok ünlü bir babanın oğlu.

1
Reytinglerde rekora koşan Mucize Doktor'un konusu kadar oyuncuları da merak konusu. Peki Mucize Doktor'daki Demir'in çok ünlü bir şarkıcının oğlu olduğunu biliyor muydunuz?
2
İstanbul'da dünyaya gelen 29 yaşındaki Can Fırat Altunmeşe, İstanbul doğumlu ama aslen Diyarbakırlı.
3
Mucize Doktor'un asistan doktoru Demir, Türk Halk Müziği'nin usta sanatçısı İzzet Altunmeşe'nin oğlu.
4
Genç oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sinema ve Televizyon Bölümü'nde 2 sene okuduktan sonra mezun olmadan bıraktı. Üniversiteyi yarım bırakan Fırat Altunmeşe, ardından İstanbul'da Craft Oyunculuk Atölyesi'nden 2 sene özel oyunculuk dersleri aldı.
5
Fırat Altunmeşe ilk olarak 2013 yılında yönetmenliğini Feride Kaytan'ın üstlendiği ''Vicdan'' dizisinde kamera karşısına geçti.
6
Kaçak Gelinler, Maral ve Kehribar dizilerinde de kendisinden çokça bahsettirdikten sonra, 2016 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı Cesur ve Güzel'de oynadı.
7
Mucize Doktor'dan önceki son dizisi ise 2017 yılında yönetmenliğini Ömer Uğur, Burak Çetinkaya ve Koralp Gümüş'ün paylaştığı 'Aslan Ailem' oldu. Dizide Umut karakterini canlandırdı.
8
Aile boyu sanatçılar!
Aile boyu sanatçılar!
Fırat Altunmeşe'nin abisi Ali Murat Altunmeşe de kendini oyunculuğa adamış.
9
Fırat Altunmeşe'nin Oynadığı Filmler
Fırat Altunmeşenin Oynadığı Filmler
2019 Yengeç – Enes Ateş, 2017 Sofra Sırları – Ümit Ünal, 2015 Hesapta Aşk – Gönenç Uyanık
10
Fırat Altunmeşe'nin sevgilisi kim?
Fırat Altunmeşenin sevgilisi kim?
Fırat Altunmeşe, 3 yıldır aşk yaşadığı sevgilisiyle sokak ortasındaki tartışmasıyla magazin gündemine damga vurmuştu. Fırat Altunmeşe, sevgilisinin; alnını, yanaklarını çizerek kan içerisinde bırakmasından sonra kameralardan kaçmış ve "Bunu bana 3 yıldır deli gibi sevdiğim kadın yaptı" diyerek sitem etmişti.
11
Fırat Altunmeşe, hala kendisini darp eden sevgilisiyle beraber. Altunmeşe, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bu kareyi kalpler koyarak paylaştı.
12
Ali Murat Altunmeşe, tiyatro oyunculuğu ve yönetmen yardımcılığı yapıyor.

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Mucize Doktor'un yakışıklı Demir'i bakın hangi ünlü ismin oğlu çıktı! - Son Dakika


Advertisement