Son Dakika Haberleri: Mucize Ev: 40 Metre Karelik Alana Kaç Oda Sığdırabilirsiniz?

Mucize Ev: 40 Metre Karelik Alana Kaç Oda Sığdırabilirsiniz?

6 yıl önce

Siz böyle bir eve sahip olmak ister miydiniz?

1


New York şehri, dünyanın en hızlı ve kalabalık şehirlerinden bir tanesi. Sarı taksiler, devasa gökdelenler ve daha birçok dikkat çekici unsur barındıran bu şehir, "deformasyona çok uygun" olduğu gerekçesiyle film ve oyun yapımcılarının da gözdelerinden bir tanesi.Kaynak :
2
Tabii bu şehirde yaşayabilmek, bir eve sahip olabilmek hiç de kolay değil. Eğer bir fırsat yakalandıysa, o halde bunu en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Tıpkı Graham Hill gibi.
3
Hill, yaklaşık 40 metre karelik stüdyo daire evini öyle bir tasarladı ki, istediğinde evi kocaman bir yemek salonu, istediğinde yatak odası, istediğinde de bir ofis olabiliyor. Nasıl mı, tabii ki aklını kullanarak. Evin her milimini israf etmeden, gerektiği gibi değerlendirerek.
4
Siz böyle bir eve sahip olmak ister miydiniz?
5
6
7
8
9
10
11


Haber Yayın Tarihi: 07.03.2014 05:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!