Mucize Kurtuluş - Son Dakika

Mucize Kurtuluş

20.06.2009 19:54

1
Şanlıurfa'da önüne çıkan yavru köpeğe çarpmamak için önce kaldırıma, ardından 5 yaşındaki bir çocuğa çarptıktan sonra elektrikçi dükkanına giren otomobilin karıştığı trafik kazası, iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.
2
ÇARPTIĞI ÇOCUK HAVAYA FIRLADI

Kaldırımda, merdivende ve işyerinin önündekiler panik içinde kaçarak canlarını kurtarırken, otomobilin merdiven başında çarptığı 6 yaşlarındaki çocuk, havaya fırlayıp araç önünde merdivenlerde sürüklenerek 10 metre ileriye düştü.

3
Çevredekilerin yardımına koştuğu küçük çocuk, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Olay yerine gelen bir yakınının alıp evine götürdüğü çocuğun kimliği öğrenilemedi.
4
SÜRÜCÜ DE ŞAŞIRDI

Kazayla ilgili soruşturma başlatılırken Cemal Demir ifadesinde “Köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırdım, bir anda kontrolü yitirdim” dedi. Böylesine kazada can kaybı olmamasına kendisi de şaşıran sürücü Cemal Demir ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

5
Otomobilin merdiven başında çarptığı, ancak mucize eseri ölümden dönen çocuk da polisin aramalarına rağmen bulunamadı.Büyük bir facianın atlatıldığı kazanın ardından, ön tarafı hasar gören otomobil, çekiciyle kaldırıldı.

6
7
8
9
10

Son Dakika Mucize Kurtuluş - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti