Son Dakika Haberleri: Mucize Meyve, Sperm Kalitesini ve Cinsel Gücü Arttırıyor

Mucize Meyve, Sperm Kalitesini ve Cinsel Gücü Arttırıyor

2 yıl önce

Doğa kendi şifasını, kendisi üretiyor. Bu görünüşü hayli ilginç olan meyvenin adı rambutan. Henüz pek çok yerde göremediğimiz rambutan meyvesi, büyük bir şifa kaynağı. Hadi gelin rambutan meyvesi nedir faydaları nelerdir bir bakalım.

1
RAMBUTAN MEYVESİ NEDİR;
RAMBUTAN MEYVESİ NEDİR;
Tropikal bir meyve olan rambutan, Avrupa ülkeleridne oldukça yaygın ancak yine de az yerde satılıyor. Vietnam, Malezya ve Tayland gibi tropikal iklimin hüküm sürdüğü yerlerde yetiştirilen rambutan, Türkiye'de de Antalya'a yetiştiriliyor. Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yetiştirilen rambutan, henüz semt manavlarında görülmese de, daha lüks yerlerde karşımıza çıkabiliyor.

2
Yüksek miktarda demir içermesi sayesinde hemoglobin değerini arttıran rambutan meyvesinin birçok hastalığa da şifa kaynağı olduğu belirtiliyor.

3
Kolesterol hastalarına önerilen bir meyvedir. Kalp ve damar hastalıklarına karşı faydalıdır.

4
Cildi güzelleştirir ve cilt hastalıklarına karşı adete bir kalkan görevi görür.Ayrıca meyve kısmının yoğun miktarda su içermesi cildin renginin düzenlenmesine ve parlamasına yardımcı olmaktadır.

5
Bol miktarda, A,C, K vitaminleri içerir. Ayrıca potasyum protein kalsiyum gibi birçok çeşitli mineralleri bünyesinde barındırır. Göz bozukluğunda ve kemik- diş sağlığı gelişiminde oldukça önemli bir yere sahiptir.

6
Demir yönünden zengin olan rambutan meyvesi, vücuttaki hemoglobin seviyesini yükseltir. Kansızlık nedeniyle anemi gelişen hastalara da kullanmaları tavsiye edilir.

7
Meyvenin içerisinde yer alan yüksek miktarda C vitamini sperm sayısı ve kalitesini arttırıyor. C vitamini spermlerin oksitlenmesini önlüyor ve yumurtalıklarda yer alan hücreleri koruyor.

8
Araştırmalara göre rambutan meyvesinin, tüm kanser çeşitlerine karşı kuvvetli bir etkisi olduğu düşünülmekte ve bu konuda çalışmalar sürmektedir.Haber Yayın Tarihi: 20.06.2018 08:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!