Son Dakika Haberleri: Müge Anlı ile Güven Bana'ya damga vuran Game of Thrones sorusu!

Müge Anlı ile Güven Bana'ya damga vuran Game of Thrones sorusu!

1 ay önce

Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana yarışma programında Game Of Thrones sorusu geceye damga vurdu.

1
Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana'nın dün akşam yayınlanan bölümünde "Game of Thrones" sorusu geceye damga vurdu. Diziyi izleyen kişi sayısı bir hayli fazla ama bu sorunun cevabı öyle kolay kolay bilinecek cinsten değildi.
2
Soru "Taht Oyunları" adıyla bilinen dizi film ve kitap serisindeki soylu ailelerden hangisinin armasında ulu kurt başı vardır" şeklindeydi. Güven Bana'ya damga vuran soruda şıklar ise Stark, Lannister, Baratheon ve Targaryen'di.
3
Dizinin ilk bölümünü izleyenler ormanda giderken buldukları kurt yavrularını muhakkak hatırlar ama armaya dikkat eden sayısı bir hayli azdır.
4
Yarışmacılardan biri ilk sezonu izlediği için, Müge Anlı hazfızasını zorlamasını isteyerek dizinin o kısmını anlatmaya başladı. Neyse ki yarışmacılar "Stark" cevabını vererek soruyu bildi.


Haber Yayın Tarihi: 19.07.2019 04:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak Balkanların Romeo ve Juliet'i! Eleni ve Atatürk'ün imkansız aşkı yürek sızlatıyor