Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın - Son Dakika

Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın

25.10.2020 14:10

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Psikiyatr Arif Verimli takipçilerine verdiği öneri ve cevaplarla dikkatleri üzerine çekti. Verimli'nin bir takipçisinin "Aşık olalım mı?" sorusuna verdiği "Olmayın" yanıtı olay oldu.

1
Türkiye'nin en çok izlenen sabah kuşağı programı Müge Ablı ile Tatlı Sert programının vazgeçilmez ismi olan Psikiyatr Arif Verimli son dönemde yaptığı analizlerle gündem geliyor.
2
Kırmızı Oda dizisiyle ilgili yaptığı yorumlarla son dönemlerde dikkat çeken Verimli twitter tavsiyeleriyle sosyal medyayı salladı.
3
Verimli önce sosyal medyadan şu tavsiyeyi paylaştı: "Bu hayatta biraz mutlu olmak istiyorsanız, Ailenize ve İşinize sarılın, hiç kimseyi oy verdiği partiye göre sevmeyin/yermeyin, Yaprak Sayar dinleyin, Nutuk okuyun, hayvan sevin, parmak kaldırarak söz isteyin, önyargıları yıkın, durgun denizde gemileri izleyin, kahve için..."
4
Verimli' nin önerisi sonrası yüzlerce kullanıcıdan ilginç ve komik soru geldi. Ünlü psikiyatrın verdiği cevaplar ise takipçilerini hem güldürdü hem düşündürdü.
5
6

YORUMLAR
500

Son Dakika Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın - Son Dakika Magazin


Advertisement