Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın - Son Dakika

Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın

25.10.2020 14:10

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Psikiyatr Arif Verimli takipçilerine verdiği öneri ve cevaplarla dikkatleri üzerine çekti. Verimli'nin bir takipçisinin "Aşık olalım mı?" sorusuna verdiği "Olmayın" yanıtı olay oldu.

1
Türkiye'nin en çok izlenen sabah kuşağı programı Müge Ablı ile Tatlı Sert programının vazgeçilmez ismi olan Psikiyatr Arif Verimli son dönemde yaptığı analizlerle gündem geliyor.
2
Kırmızı Oda dizisiyle ilgili yaptığı yorumlarla son dönemlerde dikkat çeken Verimli twitter tavsiyeleriyle sosyal medyayı salladı.
3
Verimli önce sosyal medyadan şu tavsiyeyi paylaştı: "Bu hayatta biraz mutlu olmak istiyorsanız, Ailenize ve İşinize sarılın, hiç kimseyi oy verdiği partiye göre sevmeyin/yermeyin, Yaprak Sayar dinleyin, Nutuk okuyun, hayvan sevin, parmak kaldırarak söz isteyin, önyargıları yıkın, durgun denizde gemileri izleyin, kahve için..."
4
Verimli' nin önerisi sonrası yüzlerce kullanıcıdan ilginç ve komik soru geldi. Ünlü psikiyatrın verdiği cevaplar ise takipçilerini hem güldürdü hem düşündürdü.
5
6

Son Dakika Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı