'Müge Linç Gecesinde Başroldeydi' - Son Dakika

'Müge Linç Gecesinde Başroldeydi'

27.10.2011 14:03

1
Nagehan Alçı, olay sözleri sonrası zor da olsa özür dileyen Müge Anlı ile ilgili öyle bir iddiada bulundu ki...

2
Akşam Gazetesi yazarı Nagehan Alçı, Müge Anlı'nın Ahmet Kaya'nın linç gecesinde de başrol üstlendiğini iddia etti.

3
24 TV'de yayınlanan 'Nerede Kalmıştık?' programının yorumcusu olan Nagehan Alçı, Müge Anlı'yı Van depremi ile ilgili söylediği ırkçı sözler nedeniyle sert bir dille eleştirdi.
4
Müge Anlı'ya sert sözlerle yüklenen Nagehan Alçı "Batıda gördüğümüz ayrıştırıcı ırkçı kendini ifade ediş marjinal gençlik Türkiye'de yok" dedi.
5
"Allah'tan yok. Ama maşallah sosyal medyada bu bol bol var. Müge Anlı'ya gelmek istiyorum. Çünkü üzerinde çok ciddi konuşmak gerekiyor ki, bir daha medyada hiç kimse böyle bir şey söylemeye cüret edemesin."
6
"O tür ırkçı sözleri kalkıp da canlı yayında söylemesini bir kere bir yandan şöyle diye nitelendiriyorum... Bu tip kafaların deşifre olması lazım. Ben bu andan itibaren Müge Anlı'nın böyle devam edebileceğini zannetmiyorum. İnsanın fikri neyse, zikri odur. O sözler benim midemi bulandırıyor."
7
Müge Anlı'nın Ahmet Kaya'nın linç gecesinde de başrol üstlendiğini ifade eden Alçı "Beni hiç şaşırtmıyor. Çünkü Ahmet Kaya'nın linç gecesini görüntüleri izlenirse, Müge Anlı'nın o gecenin başrol oyuncularından biri olduğu görülür" şeklinde konuştu.

8
"Van'da meydana gelen depremin ardından, "Herkes haddini bilecek. Yeri geldi mi taş atacaksın, kuş avlar gibi avlayacaksın sonra yardım isteyeceksin."
9
"O polisler hemen yardımına koştu oradakilerin. O taş atanların eli kırılsın" sözleriyle büyük tepki çeken Müge Anlı gelen tepkiler üzerine dün bir radyoda özür dilemişti.

Son Dakika 'Müge Linç Gecesinde Başroldeydi' - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti Leyla ile Mecnun hasretini bitirecek haberi Ahmet Mümtaz Taylan duyurdu Sezonu bahçede açtı! Tuğba Özerk'in mayokinili paylaşımı hayranlarına bile aşırı geldi Büyük beden model Ashley Graham vücuduna anlam yükledi! Bakın en çekici yeri neresiymiş
Advertisement