Muhabiri canlı yayında taciz etmişti! Ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkacak - Son Dakika

Muhabiri canlı yayında taciz etmişti! Ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkacak

13.12.2019 09:41

Muhabiri canlı yayında taciz eden boksör olarak tanınan Kubrat Pulev, ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

1
30 yaşındaki Nijerya asıllı İngiliz profesyonel boksör Anthony Joshua, Meksika asıllı ABD'li Andy Ruiz'i yenerek Dünya Boks Birliği, Dünya Boks Organizasyonu ve Uluslararası Boks Federasyonu ağır sıklet kemerlerini geri almıştı.
2
Bu tarihi maçın ardından yeni rakiplerini beklemeye koyulan Anthony Joshua'nın muhtemel rakiplerinden biri Kubrat Pulev.
3
İkili 2017 yılında karşı karşıya gelecekken Pulev'in maçtan 11 gün önce omzundan sakatlanmasıyla müsabakadan çekilmek zorunda kalmıştı.
4
Anthony Joshua, Uluslararası Boks Federasyonu kemerini korumak için ise Kubrat Pulev ile 180 gün içerisinde dövüşmek zorunda.
5
38 yaşındaki Bulgar boksör Kubrat Pulev, kariyerinin tek yenilgisini 2014 yılında Vladimir Klitschko karşısında almıştı.
6
Anthony Joshua ie ringe çıkmaya hazırlanan Kubrat Pulev hakkındaki taciz gerçeği yeniden alevlendi.
7
The Sun gazetesi, Pulev hakkında çok konuşulacak bir olayı okuyucularına hatırlattı. Bulgar sporcu maç sonrası canlı yayında sunucunun dudakalrını yapışıp öpmüştü. Program sonrasında da tacizlerine devam ettiği öne sürülmüştü.
8
Sunucu Jennifer Ravalo'nun şikayetçi olması üzerine California Spor Komisyonu soruşturma başlatmıştı.
9
Soruşturma neticesinde açılan davada, Kubrat Pulev'in lisansı süresiz iptal edilmişti. Ancak sürecin devamında Pulev'in bu cezası, 2 bin 500 dolar para cezası ve cinsel taciz kursu cezasına çevrilmişti.
10
Kubrat Pulev, aynı suçu tekrar etmemesi şartıyla 4 ay sonra lisansını geri almıştı.
11
Tüm duruşmaları mahkemede takip eden Kubrat Pulev'in sevgilisi Bulgar pop sanatçısı Anrea, o dönem tamamen siyah giyinerek sevgilisine destek vermişti. 32 yaşındaki Andrea, 2006 yılından bu yana Kubrat Pulev ile birlikte.
12
Andrea'nın gençlik dönemlerinde Miss Sofia ve Miss Tourism Bulgaria gibi birçok güzellik yarışmasını kazandığı biliniyor. Anrea'nın dava sürecinse sevgilisinin yanında durması spor ve magazinin kamuyounun dikkatini çekmişti.

Son Dakika Muhabiri canlı yayında taciz etmişti! Ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkacak - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı