MUHAMMED MURSİ Resimleri

Muhammed Mursi Resimleri

 • 12 Ocak 2019 16:01 Etiyopya Kabilesi'nin Güzellik Sembolü: Dudak Genişletme Etiyopya Kabilesi'nin Güzellik Sembolü: Dudak Genişletme Afrika'da hâlâ varlığını sürdüren ilkel kabilelerin en akıl almaz örnekleri, kıtanın kültürü en zengin ülkelerinden biri olan Etiyopya'da yer alıyor. Kadınların dudak genişletme geleneği ise; güzellik ve saygı sembolü.
 • 22 Mart 2018 13:20 Dudakları Kesilip, Ahşap Disk Yerleştiriliyor! İşte Afrika'nın 8 İlginç Geleneği Dudakları Kesilip, Ahşap Disk Yerleştiriliyor! İşte Afrika'nın 8 İlginç Geleneği Dünyanın en büyük ikinci kıtası olan Afrika, coğrafi ve kültürel çeşitliliği bünyesinde barındırıyor. Hafızalarda tuhaf dansları ve gelenekleriyle yer etmiş olan bölgede hala ilginç adetler sürdürülmeye devam ediyor.
 • 29 Kasım 2017 09:31 En İlginç Afrika Gelenekleri En İlginç Afrika Gelenekleri Dünyanın en büyük ikinci kıtası olan Afrika, coğrafi ve kültürel çeşitliliği bünyesinde barındırıyor. Hafızalarda tuhaf dansları ve gelenekleriyle yer etmiş olan bölgede hala ilginç adetler sürdürülmeye devam ediyor...
 • 10 Temmuz 2015 17:35 Gediz'de Gihmed Derneği Üyeleri Mursi İçin Mısır Yönetimine Mektup Gönderdi Gediz'de Gihmed Derneği Üyeleri Mursi İçin Mısır Yönetimine Mektup Gönderdi Kütahya’nın Gediz İlçesinde, Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve arkadaşlarının idam kararlarının geri alınması için Gediz İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (GİHMED) üyeleri tarafından Mısır Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Mısır Adalet Bakanlığı ve Al-Ezher Üniversitesi’ne mektup gönderildi.
 • 10 Temmuz 2015 15:47 İmam Hatip Mezunlarından Mısır'a Mektup İmam Hatip Mezunlarından Mısır'a Mektup Adıyaman'da, Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'ye verilen idam cezasının onanması protesto için toplanan bir grup Mısır'a mektup gönderdi.
 • 23 Haziran 2015 12:47 Diyarbakırlı Avukatlardan Mursi İçin Faks Eylemi Diyarbakırlı Avukatlardan Mursi İçin Faks Eylemi Diyarbakır Barosu'na üye avukatlar, Mısır'ın idam cezasına çarpıtılan devrik lideri Muhammed Mursi için Mısır Arap Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Hussein Elsaharty'e faks göndererek idam cezasını kınadı.
 • 19 Haziran 2015 17:15 Bursa'da Ak Partili Gençler, Mursi'ye İdamı Protesto Etti Bursa'da Ak Partili Gençler, Mursi'ye İdamı Protesto Etti Bolu'da, Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri, Mısır'da devrik cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için idam cezası kararı verilmesine tepki gösterdi.
 • 19 Haziran 2015 14:48 Mısır'daki İdam Kararları Kütahya'da Protesto Edildi Mısır'daki İdam Kararları Kütahya'da Protesto Edildi Kütahya’daki 24 sivil toplum kuruluşu, Mısır’ın devrik cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye ve 105 kişiye darbe yönetimi tarafından verilen idam kararını protesto etti.
 • 17 Haziran 2015 20:39 Adıyaman'da Mursi'ye Verilen İdam Cezasının Onanmasına Tepki Adıyaman'da Mursi'ye Verilen İdam Cezasının Onanmasına Tepki Adıyaman'da, Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'ye verilen idam cezasının onanması protesto edildi.
 • 17 Haziran 2015 20:21 Stk'lardan Mursi İçin Dua Stk'lardan Mursi İçin Dua Manisa Sivil Dayanışma Platformu (MASİDAP) tarafından, Mısır’ın devrik cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için darbe yönetiminin verdiği idam kararı, düzenlenen eylemle protesto edildi.
 • 17 Haziran 2015 18:05 Şanlıurfa ve Kahramanmaraş'ta Mursi'nin İdam Cezasının Onanmasına Tepki Şanlıurfa ve Kahramanmaraş'ta Mursi'nin İdam Cezasının Onanmasına Tepki Şanlıurfa ve Kahramanmaraş'ta, Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhummed Mursi hakkında verilen idam cezasının onanması protesto edildi.
 • 17 Haziran 2015 02:39 Mısır Konsolosluğu Önünde Mursi Eylemi Mısır Konsolosluğu Önünde Mursi Eylemi Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararının onanması nedeniyle Mısır Konsolosluğu önünde protesto eylemi yapıldı.
 • 17 Haziran 2015 00:39 Mursi'ye Verilen İdam Cezasının Onanması Fatih'te Protesto Edildi Mursi'ye Verilen İdam Cezasının Onanması Fatih'te Protesto Edildi Der) öncülüğünde Fatih Camii avlusunda toplanan bir grup, Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkında verilen idam cezasının onanmasını protesto etti.
 • 16 Haziran 2015 22:41 Konya'dan Mısır'daki İdam Kararına Tepki Konya'dan Mısır'daki İdam Kararına Tepki Konya’da AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından Mısır’ın seçilmiş lideri Muhammed Mursi ve İhvan üyeleri hakkında çıkan idam kararını kınandı.
 • 16 Haziran 2015 21:15 AK Parti'li Gençlerden Mursi'ye İdam Kararına Tepki AK Parti'li Gençlerden Mursi'ye İdam Kararına Tepki AK Parti Samsun Gençlik Kolları Başkanlığı halkın oylarıyla seçilen Mısır’ın Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye verilen idam kararına tepki göstererek eylem yaptı.
 • 31 Mayıs 2015 15:04 Baybatur'dan Akhisar'da Gece Mitingi Baybatur'dan Akhisar'da Gece Mitingi AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Murat Baybatur, “Adnan Menderes’i idam eden zihniyet ile Mısır’da seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi’ye idam kararı veren ve bu idam kararını da yanına Cumhurbaşkanımızın fotoğrafını koyarak gazetelerinde haber yapan ve yaptıran zihniyet aynı zihniyettir” dedi.
 • 29 Mayıs 2015 15:45 Mersin Gençlik Platformu'ndan Mursi Eylemi Mersin Gençlik Platformu'ndan Mursi Eylemi Mersin Gençlik Platformu üyeleri, Mısır’da darbeyle görevinden uzaklaştırılan devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve arkadaşlarına idam cezası verilmesini kınayarak, uluslararası kuruluşları idam kararının uygulanmaması için gerekli adımları atmaya çağırdılar.
 • 25 Mayıs 2015 09:36 Ak Partili Gençler'den Demokrasi Çınarı Altında 'Darbe' Protestosu Ak Partili Gençler'den Demokrasi Çınarı Altında 'Darbe' Protestosu AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları düzenlediği program ile Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye idam cezası verilmesini ve Türkiye’de yaşanan darbe ve ihtilalleri protesto ettiler.
 • 24 Mayıs 2015 17:29 Sultanahmet'te, Ayasofya ve Mursi Eylemi Sultanahmet'te, Ayasofya ve Mursi Eylemi Sultanahmet'te toplanan bir grup, Ayasofya'nın ibadete açılması için ve Mısır'da idam cezasına çarptırılan devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'ye destek için eylem yaptı.
 • 24 Mayıs 2015 17:00 Bartın'dan Mursi ve Arakanlı Müslümanlara Destek Bartın'dan Mursi ve Arakanlı Müslümanlara Destek Bartın Özgür-Der Mısır’da, Sisi rejiminin seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi’ye idam kararı vermesi ve Arakandaki Müslümanlara yapılan zulme karşı basın açıklaması yaptı.
 • 23 Mayıs 2015 13:05 İnanç Özgürlüğü Platformu Sisi'ye Palyaço Kıyafeti Gönderdi İnanç Özgürlüğü Platformu Sisi'ye Palyaço Kıyafeti Gönderdi İnanç Özgürlüğü Platformu üyeleri, Mısır’da darbe yaparak yönetime el koyan Sisi yönetiminin Muhammed Mursi hakkında verdiği idam kararını protesto etmek için Sisi’ye palyaço kıyafeti gönderdi.
 • 22 Mayıs 2015 20:08 Gaziantep'te Mursi'ye Verilen İdam Kararına Tepki Gaziantep'te Mursi'ye Verilen İdam Kararına Tepki Gaziantep'te cuma namazı sonrası bir araya gelen sivil toplum kuruluşu üyeleri, Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'ye yönelik idam kararını protesto etti.
 • 22 Mayıs 2015 19:48 Diyarbakır'da Mursi'ye İdam Kararı Protestosunda Olaylar Çıktı Diyarbakır'da Mursi'ye İdam Kararı Protestosunda Olaylar Çıktı Diyarbakır'da Hür Dava Partisi'nin de destek verdiği sivil toplum örgütleri tarafından Mısır'da aralarında devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin de bulunduğu 106 kişiye verilen idam cezasının protesto edilmesi için düzenlenmek istenen yürüyüşe polis müdahale etti.
 • 22 Mayıs 2015 18:54 Mursi'ye İdam Cezaları Adana'da Protesto Edildi Mursi'ye İdam Cezaları Adana'da Protesto Edildi ADANA (İHA) – Mısır’da Muhammed Mursi ve 106 İhvan üyesine verilen idam cezaları Adana’da protesto edildi.
 • 22 Mayıs 2015 18:31 Kayseri'de Mursi'ye 'Kefenli' Destek Eylemi Kayseri'de Mursi'ye 'Kefenli' Destek Eylemi Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararı, Kayseri'de düzenlenen kefenli eylemde protesto edildi.
 • 22 Mayıs 2015 17:50 Kız İmam Hatip Lisesi 'Mursi' İçin Yürüdü Kız İmam Hatip Lisesi 'Mursi' İçin Yürüdü Eyüp Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi yaklaşık 500 kişilik bir grup, Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye idam cezası verilmesi protesto etti.
 • 22 Mayıs 2015 17:16 Özgür-der'in Protesto Gösterisine Polisten Müdahale Özgür-der'in Protesto Gösterisine Polisten Müdahale Der üyelerinin Mısır’ın devrik cumhurbaşkanı Muhammet Mursi’ye idam kararını protesto gösterisinde polis, pet şişe ve farklı cisimler atan gruba biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti.
 • 22 Mayıs 2015 16:21 Reyhanlı İlçesi'nde Mursi'ye Destek Eylemi Reyhanlı İlçesi'nde Mursi'ye Destek Eylemi Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve 106 kişi hakkında verilen idam kararı, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde cuma namazı çıkışında protesto edildi.
 • 22 Mayıs 2015 16:12 Bursalılar Mursi'ye İdam Verilmesini Protesto Etti Bursalılar Mursi'ye İdam Verilmesini Protesto Etti Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye verilen idam kararı Bursa’da Uludağ Üniversitesi öğrencileri ve Emir Sultan Camii’nde cuma namazı sonrası vatandaşlar tarafından protesto edildi.
 • 20 Mayıs 2015 22:52 Mısır Büyükelçiliği Önünde 'Mursi' Eylemi Mısır Büyükelçiliği Önünde 'Mursi' Eylemi Ankara’da Mısır Büyükelçiliği önünde toplanan Erbakan Vakfı üyeleri, hakkında idam kararı verilen Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için eylem yaptı.
 • 20 Mayıs 2015 19:37 Birlik Vakfı'ndan Mursi'ye Destek Birlik Vakfı'ndan Mursi'ye Destek Eskişehir Birlik Vakfı üyesi bir grup, hakkında idam kararı çıkartılan Muhammed Mursi’ye destek için Çarşı Camii önünde toplanarak basın açıklamasında bulundu daha sonra bir yürüyüş düzenledi.
 • 20 Mayıs 2015 17:50 Ek Fotoğraf)- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Mursi'ye İdam Kararı) Ek Fotoğraf)- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Mursi'ye İdam Kararı) "Kendine Demokrat Diyenlere, AB Üyesi...
 • 20 Mayıs 2015 14:19 Mursi'ye İdam Kararı Gümüşhane'de Kınandı Mursi'ye İdam Kararı Gümüşhane'de Kınandı Gümüşhane’de 33 sivil toplum örgütünden oluşan ‘Milli İrade Platformu’ yaptığı ortak basın açıklamasıyla Mısır eski Devlet Başkanı Muhammet Mursi ve arkadaşları için verilen idam kararlarını kınadı.
 • 20 Mayıs 2015 14:10 Kayseri'deki 3 Siyasi Partiden Ortak Mursi Eylemi Kayseri'deki 3 Siyasi Partiden Ortak Mursi Eylemi Kayseri'de, Saadet Partisi (SP), Büyük Birlik Partisi (BBP) ve Demokrat Parti (DP) il başkanlıkları tarafından ortak düzenlenen basın açıklamasıyla Mısır'da devrik ilider Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararını protesto etti.
 • 19 Mayıs 2015 20:48 Destici: Mursi'nin İdamını Durdur Seni Coşku ile Karşılayacağız Destici: Mursi'nin İdamını Durdur Seni Coşku ile Karşılayacağız Genel seçime 'Milli İttifak' adı altında girecek olan BBP'nin Genel Başkanı Mustafa Destici ve Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Adapazarı'nda halka hitap etti.
 • 19 Mayıs 2015 20:14 Mursi İçin Mısır Büyükelçiliği Önünde Eylem Yaptılar Mursi İçin Mısır Büyükelçiliği Önünde Eylem Yaptılar Ankara’da Mısır Büyükelçiliği önünde toplanan Saadet Partililer, Muhammed Mursi için eylem yaptı.
 • 19 Mayıs 2015 20:10 Bakan Avcı: Herkesin Sustuğu Yerde Türkiye Susmaz Bakan Avcı: Herkesin Sustuğu Yerde Türkiye Susmaz Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Mısır'ın bir önceki seçilmiş cumhurbaşkanı Muhamed Mursi için verilen idam kararına batılı ülkelerin tepki göstermediğini söyleyerek, "Herkesin sustuğu bir yerde Türkiye'nin susmadığını ve susmayacağını herkesin bilmesi gerekir" dedi.
 • 19 Mayıs 2015 19:50 Agd Üyelerinden Muhammed Mursi'ye Destek Agd Üyelerinden Muhammed Mursi'ye Destek Eskişehir Anadolu Gençlik Derneği (AGD) üyeleri, Muhammed Mursi’ye verilen idam kararını kınadı.
 • 19 Mayıs 2015 19:35 Mursi'ye Verilen İdam Kararına Tepki Mursi'ye Verilen İdam Kararına Tepki Mısır’da halkın iradesi ile iktidara gelen Muhammed Mursi için verilen idam kararına, Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar tarafından tepki gösterildi.
 • 19 Mayıs 2015 19:12 Gaziantep'te, Mursi'ye Verilen İdam Cezası Protesto Edildi Gaziantep'te, Mursi'ye Verilen İdam Cezası Protesto Edildi Gaziantep'te, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, Mısır'ın devrik lideri Muhammed Mursi'nin mahkeme kararı ile idam cezasına çarptırılmasını yürüyüş yaparak protesto etti.
 • 19 Mayıs 2015 18:33 Bakan Avcı'dan Mursi Açıklaması Bakan Avcı'dan Mursi Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “Mursi’ye karşı yapılanlara batı ülkeleri özellikle başka zaman demokratikliği, kimseye bırakmayanların Mısır’daki anti demokratik gidişe ses çıkarmamaları, göz yummaları, görmezlikten gelmeleri gerçekten hem üzücü hem de ibret vericidir” dedi.
 • 19 Mayıs 2015 16:23 Mursi'nin İdam Kararına Edirne'den Protesto Mursi'nin İdam Kararına Edirne'den Protesto Mısır’da görevinden uzaklaştırılan Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için alınan idam kararına Edirne’de tepki gösterildi.
 • 19 Mayıs 2015 15:26 Malatya Mursi'ye Verilen İdam Kararını Kınadı Malatya Mursi'ye Verilen İdam Kararını Kınadı Malatya’da Ortak Değerler Platformu’nun organize ettiği protesto eyleminde, Mısır’ın askeri darbeyle devrilen Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye verilen idam cezası kınandı.
 • 19 Mayıs 2015 14:47 Bahçeli: Kefenle Siyaset Yaptığını Söyleyenler Bizi Anlayamaz Bahçeli: Kefenle Siyaset Yaptığını Söyleyenler Bizi Anlayamaz Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Afyonkarahisar mitinginde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu hedef aldı, "Kefenle siyaset yaptığını söyleyenler bizi anlayamaz"dedi. Mısır'ın devrik cumhurbaşkanı Mursi üzerinden Erdoğan ve Davutoğlu'nun duygu sömürüsü yaptığını kaydeden Bahçeli, "Şehadet istismarına başvuran zalimler milli duruşun yanından bile geçemezler" diye konuştu.
 • 19 Mayıs 2015 14:39 Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Mursi'nin İdam Kararına Tepki Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Mursi'nin İdam Kararına Tepki Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları, Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye verilen idam kararına tepki gösterdi.
 • 19 Mayıs 2015 14:03 Gediz'den Mısır'daki İdam Kararlarına Tepki Gediz'den Mısır'daki İdam Kararlarına Tepki Kütahya'nın Gediz İlçesi'nde, Mısır'ın devrik cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkında idam kararı verilmesi protesto edildi.
 • 18 Mayıs 2015 21:31 Aksaray'da Mursi'ye Destek Eylemi Aksaray'da Mursi'ye Destek Eylemi Mısır’da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi hakkında idam kararı verilmesi, Aksaray’da protesto edildi.
 • 18 Mayıs 2015 21:25 Ak Partili Başçı: Ak Partili Başçı: "Chp, Mursi İçin Bir Açıklama Bile Yapmadı" AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Abdullah Başçı, “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her fırsatta insan haklarından dem vuruyor.
 • 18 Mayıs 2015 20:21 Kilis'te Mursi'ye Destek Eylemi Kilis'te Mursi'ye Destek Eylemi Sen üyeleri, Mısır’da Muhammed Mursi’ye verilen idam cezasını proteste ettiMemur-Sen Kilis Şube Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda Mursi’ye verilen idam cezası basın açıklaması ile proteste edildi.
 • 18 Mayıs 2015 20:10 Manisa'da Mursi İçin Dua Edildi Manisa'da Mursi İçin Dua Edildi Manisa Sivil Dayanışma Platformu’na (MAASİDAP) bağlı sivil toplum kuruluşları, hakkında idam kararı verilen Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için dua etti.