Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Toprağa Verildi - Son Dakika

Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Toprağa Verildi

20.02.2015 14:53

1
Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi 92 yaşındaki Fidan Yazıcıoğlu, bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

2
Merhum Muhsin Yazıcıolu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu, Sivas'ta 25 Ocak'ta geçirdiği kalp krizi nedeni ile Numune Hastanesi'ne kaldırıldı.

3
Sağlık durumunun iyiye gittiği açıklanan Yazıcıoğlu'nun 2 gün önce tekrar kötüleştiği ve yoğun bakım alındığı bildirildi.

4
Yazıcıoğlu, bu sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Fidan Yazıcıoğlu'nun ölümünü BBP Genel Başkanı Mustafa Destici twitter hesabından duyurdu.

5
Destici, "Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi 'Fidan Annemiz' Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Mekanı cennet olsun. Camiamızın başı sağolsun" ifadelerini kullandı.

6
Bir süre önce kalp krizi geçiren ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Fidan Yazıcıoğlu'nun cenaze namazına programlarını iptal eden Başbakan Ahmet Davutoğlu ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de katılacak.

7
Büyük Birlik Partisi (BBP)'nin merhum kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefat eden annesi 92 yaşındaki Fidan Yazıcıoğlu'nun cenazesi, namazın kılınacağı Ulu Camii'ne getirildi.

8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Toprağa Verildi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement