Muhteşem Yüzyıl Oyuncuları Şimdi Nerede - Son Dakika

Muhteşem Yüzyıl Oyuncuları Şimdi Nerede

17.09.2014 12:43

1
Muhteşem Yüzyıl aynı zamanda ülkedeki tüm deneyimli oyuncuların en az bir kez kamera karşısına geçtiği yapım olarak da hafızalara kazındı. Dizi, 2014 yılında sona erdi. Üç yıl boyunca ve hala tekrarlarıyla seyirciyi ekrana kilitleyen dizinin son sezonunda rol alan oyuncuların şimdi nerede olduğunu ne yaptığını biliyor musunuz?

İşte Muhteşem Yüzyıl'ın sarayından çıktıktan sonra o oyuncuların yaptıkları..

2
Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç canlandırdı dizide.

3
Aktör, bu sezon en son eşi Bergüzar Korel ile çıktığı tatilde gündeme geldi. Büyük olasılıkla o da bir sezon boyunca dinlenecek.

4
Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl sayesinde tanındı. Hatta kelimenin tam anlamıyla hayatı değişti. Ancak hamile kalıp bir de aşırı yoğunluktan bunalınca soluğu Almanya'da aldı.

5
Star Tv ile 2 milyon liralık anlaşma imzalayan Uzerli'nin yeni dizisinin 2015 Ocak ayında ekranlara gelmesi planlanıyor. Bir aşk hikayesinin anlatılacağı dizide Uzerli'nin başrolde oynayacağı erkek oyuncu ise henüz belli değil. Yapım şirketi şu sıralar ünlü yıldıza eşlik edecek partner arayışında.

6
Meryem Uzerli'nin ayrılmasından sonra Hürrem Sultan'ı Vahide Perçin canlandırdı.

7
Dizi final yaptıktan sonra o da biraz dinlenmeye karar verdi.

8
Berrak Tüzünataç dizinin kadrosuna sonradan katıldı. Muhteşem Yüzyıl'da Mih-ü Nisa Sultan'ı canlandırdı.

9
Dizi bittikten sonra da onu en çok eski sevgilisi Nejat İşler'in hastalığı sırasında kameralar karşısında gördük. İşler'i zor zamanlarında hiç yalnız bırakmadı.

10
Fatmagül'ün Suçu Ne ile tanınan Engin Öztürk, dizinin son sezonunda Şehzade Selim'i canlandırdı.

11
Engin Öztürk, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl dizisinden Nur Fettahoğlu'nun da kadrosunda bulunduğu Hayat Yolunda dizisi ile yakında Kanal D ekranlarında seyircisine merhaba diyecek.

12
Aras Bulut İynemli, dizinin son sezonunda Şehzade Bayezid'i oynadı.

13
Aras Bulut İynemli yeni sezonda Sonay dizisinde Hazal Kaya ile izleyicilerle buluşacak. Sonay dizisi yeni sezonda Star Tv ekranlarında olacak. Dizi ile ilgili çok fazla bilgi bulunmazken dizinin Ekim ayında başlayacağı gelen bilgiler arasında.

14
Mehmet Günsür, Şehzade Mustafa olarak ekrana geldi. Hatta canlandırdığı karakterin öldüğü bölümde milyonlar gözyaşlarına boğuldu.

15
Günsür yeni sezonda bir dizide rol almıyor. Ama Çağan Irmak'ın Unutursam Fısılda filminde Farah Zeynep Abdullah ile birlikte kamera karşısına geçecek.

16
Merve Boluğur da dizinin son sezonunda rol aldı.

17
Bu sezon ise dinlenmeye kararlı.

18
Nur Fettahoğlu, Muhteşem Yüzyıl'ın ilk bölümünden son sezona kadar kadroda yer aldı.

19
Yeni yayın döneminde gösterime girecek olan Bu Son Olsun dizisinin kadrosunda yer alan Nur Fettahoğlu yeni imajı ile ekranlarda olacak.

20
Ozan Güven, dizide Damat Rüstem Paşa karakterini canlandırdı.

21
Güven, büyük olasılıkla Cem Yılmaz'ın yeni filminin kadrosunda da yer alıyor.

22
Pelin Karahan dizinin kadrosuna sonradan katıldı. Mihrimah Sultan'ı canlandırdı.

23
Karahan, son olarak Bedri Güntay ile yaptığı evlilikle gündeme geldi. Genç oyuncu bir süre sonra anne olmaya hazırlanıyor. Şuan hiçbir projede yer almıyor.

24
Selma Ergeç de 3 yıl boyunca Muhteşem Yüzyıl'da rol aldı.

25
Bu sezon ise Sinem Kobal ile birlikte Gönül İşleri dizisinde rol alıyor.

26
Serkan Altunorak da dizinin Taşlıcalı Yahya'sıydı.

27
Bu sezon o da ekranda olmayacak.

28
Tolga Sarıtaş dizinin son sezonunda Şehzade Cihangir'i oynadı.

29
Bu sezon ise Benim Adım Gültepe için kamera karşısına geçiyor.

Son Dakika Muhteşem Yüzyıl Oyuncuları Şimdi Nerede - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış