Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor - Son Dakika

Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor

27.02.2021 16:18

21 Şubat'ta Sunshine Coast Yılan Yakalayıcıları Facebook sayfasında paylaşılan görüntü, izleyenleri şaşkına çevirdi. Çimlerin arasına mükemmel şekilde kamufle olmuş yılanı ilk bakışta kimse fark etmedi.

1
Avustralya'da çimin içene saklanmış bir yılanın fotoğrafı "Yılanı bul" başlığı ile paylaşıldı.
2
Kullanıcıların aklını başından alan fotoğrafta, insanlar uzun süre fotoğrafa bakmalarına rağmen çimin içindeki yılanı bulamadı.
3
Birçok kişinin fotoğrafın içinde bulamadığı yılanı, yılan yakalama uzmanı olan bir kişi bulup, yılanı işaretledikten sonra tekrar paylaştı.

4
Fotoğrafa farklı yorumlar yapıldı.
5
Bazı kullanıcılar saatlerdir fotoğrafa bakmalarına rağmen yılanı bir türlü bulmadıklarını bundan dolayı gözlerinin karardığını söylediler.

Son Dakika Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor - Son Dakika


YORUMLAR (11)
  • Boş iş bu haber mi: Hala ne olduğu şüpheli..ne alaka şimdi bu..yılanin zaten böyle bir yerde farkedilmesi imkansizken bunu bulamadi goremedi diye buraya haber yapmak çok anlamsız..bu kadar basitlesmisiz... oysa memleketimizin daha ne büyük sorunları var buna gelesiye.. Cevap Yaz 49 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez