Son Dakika Haberleri: Muhteşem Yüzyıl'da Bu Akşam Neler Olacak?

Muhteşem Yüzyıl'da Bu Akşam Neler Olacak?

6 yıl önce

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile bu akşam Star Tv'de.

1
Muhteşem Yüzyıl bu hafta da heyecan dolu bir bölümle geliyor.
2
Nazenin doğum yapıyor. Doğan çocuk kimilerini sevindirirken, kimilerini derinden üzüyor.
3
Bayezıt ve Huricihan'ı bir arada gören Cihangir aşk acısıyla payitahta geri dönüyor. Süleyman Barbaros'u azletmeyince, Rüstem Barbaros'tan kurtulmak için harekete geçiyor.
4
Mustafa ise Mihrünnisa ile nikah kıyarak hayatını tehlikeye atıyor. Huricihan'ı görmek için gizlice payitahta gelen Bayezıt'ı bir sürpriz bekliyor. Süleyman'a gelen acı bir haber, bir devrin kapanmasına neden oluyor.
5
Süleyman'ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.
6
Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı, Süleyman'a rapor verir. Selim'in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa'nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt'ı suçlayan bir mektup yazar.
7
Mustafa, Atmaca ve Mahidevran'ın tüm uyarılarına rağmen Nisa'yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar.
8
Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır. Bayezıt, Huricihan'ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner.
9
Süleyman'ın karşısına çıkan Huricihan'ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman'ı geçmişiyle yüzleştirir.
10
Fatma, Rüstem ile Mihrimah'ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros'tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman'ı derin bir kedere boğar.
11
"Muhteşem Yüzyıl" yeni bölümü ile bu akşam Star Tv ekranlarında.
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 13.11.2013 03:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu