Muhteşem Yüzyıl'da Dekolte Krizi - Son Dakika

Muhteşem Yüzyıl'da Dekolte Krizi

30.10.2011 13:43

1
Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan'ı Nebahat Çehre haremdeki dekolte eleştirilerine “Valide Sultan'ın dekoltesini kapatmakta fayda var" dedi.

2
Ekrana geldiği günden beri senaryosu ve tarihsel gerçekliği tartışılan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin ‘Valide Sultan'ı usta oyuncu Nebahat Çehre, önceki gün İstinye Park'taydı.
3
Çehre, son dönemde ilk bölümünden itibaren reyting rekoru kıran dizi setinde üst üste yaşanan kazaların ‘lanet' olarak değerlendirilmesi ve ‘haremdeki dekolte' tartışmalarıyla ilgili olarak ilk kez konuştu.
4
İsmailağa Cemaati'nin dizi setinde yaşanan kazaları lanet olarak göstermesine anlam veremediğini söyleyen Çehre, dekolte konusundaki yorumuyla şaşırttı.

5
Haremdeki dekolte eleştirilerine ise hak verdiğini belirten Çehre, “Evet Valide Sultan'ın dekoltesi biraz açık." dedi.
6
"Kapanmakta ve kapalı göstermekte fayda var. Bu konuda hak veriyorum. Ancak o söylenen lanet iddiaları bana pek inandırıcı gelmiyor."
7
"Çünkü her sette böyle aksilikler olabilir.”
8
Çehre geçen aylarda bu sezon dizideki rolünün biteceğini de ağzından kaçırmıştı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Muhteşem Yüzyıl'da Dekolte Krizi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement