Muhteşem Yüzyıl'da Yaşanan Lanetler - Son Dakika

Muhteşem Yüzyıl'da Yaşanan Lanetler

15.10.2011 13:07

1
İsmailağa Cemaati, Facebook'ta 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin 'ecdadın laneti'ne uğradığını ileri sürdü! İşte iddia edilen o lanetler...
2
Meral Okay - Akciğer kanseri olduğunu açıkladı.

Senarist Meral Okay'ın Muhteşem Yüzyıl dizisi tüm tepkilere hatta tehditlere rağmen izlenme rekorları kırdı.

3
Geçen yaz Muhteşem Yüzyıl takipçilerini ve sanat camiasını üzen bir haber basına yansıdı: Meral Okay akciğer kanserine yakalandı.
4
Okay'ın Habertürk'e verdiği röportajla ilk ağızdan da doğrulandı. Okay “Yaşamak en büyük aşkmış, kanser amansız bir hastalık değilmiş” sözleriyle sevenlerini rahatlattı.
5
Halit Ergenç - Kılıç dersi alırken sol ayağını kırdı.

Kanuni karakterini başarılı performansla canlandıran başrol oyuncusu Halit Ergenç, ocak ayında rolü için kılıç dersi aldığı sırada sol ayağını burktu.

6
Ağrılarının artması nedeniyle hastanede kontrolden geçirilen Ergenç'in ayağında kırık tespit edildi. Ergenç'in ayağı alçıya alındı.
7
Okan Yalabık - Dizide Pargalı İbrahim'i oynayan Okan Yalabık da ağustos ayında savaş sahnelerinin çekimi sırasında attan düştü.
8
Yalabık beklenmedik kazayı zarar görmeden atlattı.
9
Hasan Küsmüş - Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncularından biriydi. 9 Ekim'de Şişli'de kaldırımda yürürken, bir binanın dış cephesindeki mermer kaplamanın başına düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Son Dakika Muhteşem Yüzyıl'da Yaşanan Lanetler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement