Muhteşem Yüzyıl'ın Erkeklerinden Muhteşem Poz - Son Dakika

Muhteşem Yüzyıl'ın Erkeklerinden Muhteşem Poz

26.03.2014 10:05

1
Finale doğru ilerleyen Muhteşem Yüzyıl dizisinin erkek oyuncuları GQ dergisine kapak oldu.

2
Muhteşem Yüzyıl dizisinin 9 başarılı erkek oyuncusu; Halit Ergenç, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Aras Bulut İynemli, Engin Öztürk, Tolga Sarıtaş, Selim Bayraktar, Sarp Akkaya ve Serkan Altunorak önce poz verdiler sonra konuştular.

3
Halit Ergenç: "Yordu tabii, uzun ve zor bir işti" diyor: "Bizi pek çok noktada zorladı ama bir sürü de şey öğrendik. Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi yaşıyorum. Son bölümler en çok asılmamız, temponun en yüksek olması gereken bölümler. Maratonun son düzlüğü; hepimiz depara kalkacağız. Bu işten alnımızın akıyla çıkacağız. Durumumuz bu."

4
Serkan Altunorak: "Başka bir kast olsaydı yine aynı şey olacaktı, işin çapı o.Bir kere duygu olarak ağır bir iş, canlandırdığımız karakterlerin sorumluluğu var. Ezberimizden çıkıp bir şey yapamıyoruz; tarih söz konusu."

5
Mehmet Günsür: "Kafalar farklı, daha vahşi bir dönem. O devirde yaşayan insanlar dönemin vahşetinden nasibini alıyor. Bir de saray ve hanedan kafasını bugünün kafasıyla algılamak zor. Özünde baba-oğul-kardeş ilişkileri var ama bu ilişkileri etkileyen dış faktörler çok farklı. Sancak beyi ya da müstakbel padişah olmak gibi tuhaf dinamikler var."

6
Ozan Güven: "Bizim yerimize başka bir kast olsaydı yine aynı şey olacaktı elbet, işin çapı o" diyor: "Ecnebi babalar iki ayda, dört katı bütçeyle, rahat rahat çekiyorlar bunu; üstelik 140 dakika da değil. Burada yapılana mucize olarak bakıyorlar. Amerika'dan, Avrupa'dan herhangi bir oyuncuyu getir buraya, yapsın hadi. Bir kere duygu olarak ağır bir iş, canlandırdığımız karakterlerin sorumluluğu var. Ezberimizden çıkıp bir şey yapamıyoruz; tarih söz konusu."

7
8
9
10
11
12

YORUMLAR
500

Son Dakika Muhteşem Yüzyıl'ın Erkeklerinden Muhteşem Poz - Son Dakika Magazin


Advertisement