Son Dakika Haberleri: Münih'in Altı Bölgesinde Çıplak Gezmek Serbest

Münih'in Altı Bölgesinde Çıplak Gezmek Serbest

6 yıl önce

1
Almanya'da nüdizmi yasallaştıran yeni yasayla birlikte, Nüdistler bundan böyle Münih'te rahat bir şekilde dolaşabilecek.

2
Daha önce parklarda çıplak gezmeyi ve güneşlenmeyi yasaklayan kanunun etkili olmadığı için kaldırıldı.Yerine şehir içindeki parklarda, nehir kıyısında çıplak dolaşmayı, güneşlenmeyi legalleştiren yeni bir yasa çıkarıldı.

3
Şehir merkezinde bulunan İngiliz Bahçesi'nin de dahil olduğu bu bölgelerin etrafı dışardan bakanların görmesini engelleyecek herhangi bir şeyle kapatılmayacağı açıklandı.

4
Almanya, dünyanın ilk çıplaklar plajına izin veren ülke (1920) ve Freikörperkultur (özgür vücut kültürü anlamına geliyor) akımının eskilere dayandığı bir ülke.

5
Almanya'da Natüralistler Federasyonu'nun, 50 bin üyesi ve 150 şehirde derneği bulunuyor.

6
7
8
9



Haber Yayın Tarihi: 25.04.2014 02:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var