Münih'in Altı Bölgesinde Çıplak Gezmek Serbest - Son Dakika

Münih'in Altı Bölgesinde Çıplak Gezmek Serbest

25.04.2014 14:35

1
Almanya'da nüdizmi yasallaştıran yeni yasayla birlikte, Nüdistler bundan böyle Münih'te rahat bir şekilde dolaşabilecek.

2
Daha önce parklarda çıplak gezmeyi ve güneşlenmeyi yasaklayan kanunun etkili olmadığı için kaldırıldı.Yerine şehir içindeki parklarda, nehir kıyısında çıplak dolaşmayı, güneşlenmeyi legalleştiren yeni bir yasa çıkarıldı.

3
Şehir merkezinde bulunan İngiliz Bahçesi'nin de dahil olduğu bu bölgelerin etrafı dışardan bakanların görmesini engelleyecek herhangi bir şeyle kapatılmayacağı açıklandı.

4
Almanya, dünyanın ilk çıplaklar plajına izin veren ülke (1920) ve Freikörperkultur (özgür vücut kültürü anlamına geliyor) akımının eskilere dayandığı bir ülke.

5
Almanya'da Natüralistler Federasyonu'nun, 50 bin üyesi ve 150 şehirde derneği bulunuyor.

6
7
8
9

Son Dakika Münih'in Altı Bölgesinde Çıplak Gezmek Serbest - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı