Murat Boz Halit Ergenç'ten Şikayetçi - Son Dakika

Murat Boz Halit Ergenç'ten Şikayetçi

19.06.2014 20:04

1
‘Muhteşem Yüzyıl' dizisi dört sezon boyunca yayınlanıp, geçen hafta ekranlara veda ederken şarkıcı Murat Boz'un ‘Süleyman çilesi' bitmek bilmedi.

2

Şarkıcı Boz, 139 bölümüyle son kez ekrana gelen 'Muhteşem Yüzyıl'ın 'Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç'ten çektiği kadar hiçbir şeyden çekmedi.

3

Murat Boz geçtiğimiz yıl adresini değiştirip Ergenç'in oturduğu Acarkent'teki evini kiralarken aylardır bitmeyen çilesiyle duyanları hem güldürdü hem de şaşırttı.

4
Ergenç ve ailesinin çıktığı eve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'yla yerleşen Murat Boz evin her odasından çıkan sakal ve kıllar nedeniyle ne yapacağını şaşırdı.

5

Ergenç'in 'Muhteşem Yüzyıl'daki 'Kanuni Sultan Süleyman' rolünü oynamak için uzattığı ve dökülen sakalları evden taşındıktan sonra bile her yerden çıkmaya başlayınca Boz'un keyfi kaçtı.

6

Nereye elini atsa tüy ve sakallarla karşılaşan Boz geçtiğimiz günlerde bu durumdan duyduğu rahatsızlığını anlatırken duyanları güldürdü.

7

Ergenç'in sakallarından muzdarip olan şarkıcının ise gittiği ortamlarda bu durumu "Arkadaş evin her yerinden Süleyman'ın tüyü çıkıyor. Nereye elimi atsam sakal ve tüy çıkıyor. Evi bir türlü temizleyemedik." diyerek, şakayla anlatmaya başladığı iddia edildi.

8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Murat Boz Halit Ergenç'ten Şikayetçi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Diletta'nın kalçalarından alamadı Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu