Murat Boz Halit Ergenç'ten Şikayetçi - Son Dakika

Murat Boz Halit Ergenç'ten Şikayetçi

6 yıl önce

1
‘Muhteşem Yüzyıl' dizisi dört sezon boyunca yayınlanıp, geçen hafta ekranlara veda ederken şarkıcı Murat Boz'un ‘Süleyman çilesi' bitmek bilmedi.


2

Şarkıcı Boz, 139 bölümüyle son kez ekrana gelen 'Muhteşem Yüzyıl'ın 'Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç'ten çektiği kadar hiçbir şeyden çekmedi.

3

Murat Boz geçtiğimiz yıl adresini değiştirip Ergenç'in oturduğu Acarkent'teki evini kiralarken aylardır bitmeyen çilesiyle duyanları hem güldürdü hem de şaşırttı.

4
Ergenç ve ailesinin çıktığı eve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'yla yerleşen Murat Boz evin her odasından çıkan sakal ve kıllar nedeniyle ne yapacağını şaşırdı.


5

Ergenç'in 'Muhteşem Yüzyıl'daki 'Kanuni Sultan Süleyman' rolünü oynamak için uzattığı ve dökülen sakalları evden taşındıktan sonra bile her yerden çıkmaya başlayınca Boz'un keyfi kaçtı.


6

Nereye elini atsa tüy ve sakallarla karşılaşan Boz geçtiğimiz günlerde bu durumdan duyduğu rahatsızlığını anlatırken duyanları güldürdü.

7

Ergenç'in sakallarından muzdarip olan şarkıcının ise gittiği ortamlarda bu durumu "Arkadaş evin her yerinden Süleyman'ın tüyü çıkıyor. Nereye elimi atsam sakal ve tüy çıkıyor. Evi bir türlü temizleyemedik." diyerek, şakayla anlatmaya başladığı iddia edildi.

8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 19.06.2014 08:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Her gün 200 metreyi kendi kendine yürüyordu! Sırrı ortaya çıktı Herkes normal bir dükkan sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu kurmuşlar Çocukların ölümüne sebep olan şırınga çikolata nedir? Damacananızın dibinde 7 sayısı varsa dikkat! Sakın içmeyin Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü!