Son Dakika Haberleri: MasterChef Türkiye'den Diskalifiye Olan Şef Murat'ın Olayları

MasterChef Türkiye'den Diskalifiye Olan Şef Murat'ın Olayları

5 ay önce

Daha önce Çırağan Sarayı ve katıldığı Yemekteyiz programından da kovulan Murat'a yine yol göründü. Murat Özdemir, MasterChef Türkiye'den diskalifiye oldu. Daha önce Survivor'a katılacağı açıklanan Murat yine ortalığı karıştıracak gibi görünüyor. Peki, jüri üyelerine saç baş yoldurtan MasterChef Murat'ın vukuatları neler?

1
MasterChef Türkiye'ye katıldığı günden beri dillerden düşmeyen Murat, sık sık olaylarla gündeme geliyordu. Yarışma arkadaşlarına müdahale eden, sözlü ve fiziki engellemelerde bulunan Murat, jüri üyeleri tarafından uyarılıyordu.
2
Bardağı taşıran olay yayınlanan önceki bölümde yaşandı. Canlı yayında yemek yaparken Bergen'in 'Sen Affetsen Ben Affetmem" şarkısını söyleyen Murat, ara sıra sinirden kendinden geçerek küfretti. MasterChef Türkiye'nin jürisi profesyonel şefler Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu, aralarında toplanarak Murat Özdemir'i diskalifiye etme kararı aldı.
3
Yarışmadan diskalifiye olan Murat Özdemir, yaptığı canlı yayında gözyaşları içinde öfkeden deliye döndü. Özdemir, "Gelin lan, topunuz gelin. Toplanın da gelin çünkü tek tek bir işe yaramazsınız." dedi.
4
Yemekteyiz'den de Kovulmuştu
Yemekteyizden de Kovulmuştu
Katıldığı Yemekteyiz'de yaptığı davranışlarla sunucu Onur Büyüktopçuyu çıldırtan Murat, final akşamı kovulmuştu.
5
Çırağandan da Kovulmuş
Çırağandan da Kovulmuş
Murat, 2000'de Çırağan'da aşçı olarak görev yapmış. 2002 yılında ise kovulmuş. Murat'a göre, cazibesi nedeniyle kovulmuş. Çırağan macerasını şöyle anlatıyor fenomen haline gelen Murat Özdemir: "Çırağan'dan sadece ben değil tam 240 kişi çıkarıldı. O sıralarda 11 Eylül olduğu için Türkiye'ye gelen turist sayısı çok azalmıştı. Atılacaklar listesinin en başındaydım gerçi. 17 yaşındaki Rus hostes Olga'yı baştan çıkardım. Kız çok güzel olduğu için herkes beni acayip kıskanıyordu... Otel yönetimi ise eski aşçılarının tamamen profesyonel nedenlerle işten çıkarıldığını söylüyor.
6
Survivor Yolcusu
Survivor Yolcusu
Sevilmeyeni kadar pek çok seveni de olan Murat'ı Survivor 2019'da izleyeceğiz. Gerek davranışları gerekse sosyal medyada yayılan fotoğraflarıyla Murat tam bir fenomen haline gelmiş durumda.
7
Sosyal medya platformlarında bol bol Caps'leri yapılan Murat Özdemir ise 'çıldırtan adam' olarak tanınmaktan rahatsız değil.
8
1973 doğumlu Murat Özdemir, Bolu, Mengen'de dünyaya geldi. Ailesi de kendisi gibi olan şef Murat, daha pek çok olaya imza atacak gibi duruyor.
9
10

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Bu Sihirli Madde Boy Uzatıyor, Kansere Yakalanma Riskini Düşürüyor! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka!