MURAT ÖZDEMİR Resimleri

Murat Özdemir Resimleri

  • 14 Kasım 2018 11:36 MasterChef Türkiye'den Diskalifiye Olan Şef Murat'ın Olayları MasterChef Türkiye'den Diskalifiye Olan Şef Murat'ın Olayları Daha önce Çırağan Sarayı ve katıldığı Yemekteyiz programından da kovulan Murat'a yine yol göründü. Murat Özdemir, MasterChef Türkiye'den diskalifiye oldu. Daha önce Survivor'a katılacağı açıklanan Murat yine ortalığı karıştıracak gibi görünüyor. Peki, jüri üyelerine saç baş yoldurtan MasterChef Murat'ın vukuatları neler?
  • 26 Ekim 2018 13:45 MasterChef Murat ile İlgili Yapılmış En Komik Capsler MasterChef Murat ile İlgili Yapılmış En Komik Capsler Yemekteyiz programından sonra katıldığı MasterChef Türkiye'de de yıldız olan Chef Murat Özdemir komik halleriyle sosyal medyada adeta fenomen oldu. Survivor'a katılacağı kesinleşen Murat Chef ile ilgili yapılmış birbirinden komik capsleri derledik.
  • 02 Ekim 2018 15:45 Çırağan'ın Mutfağı ve Yemekteyiz'den Kovuldu, Türkiye'nin Fenomeni Oldu Çırağan'ın Mutfağı ve Yemekteyiz'den Kovuldu, Türkiye'nin Fenomeni Oldu Masterchef Murat, yarışmanın en popüleri olmayı başardı. Daha önce aşçılık yaptığı Çırağan ve sevilen yarışma programı Yemekteyiz'den kovulan Murat'ı, biraz yakından tanımaya ne dersiniz? Seneler evvel röportaj bile vermiş haberiniz yok desek?
  • 14 Kasım 2014 11:15 Antalya Devlet Opera ve Balesi Dansçıları Tayland Yolcusu Antalya Devlet Opera ve Balesi Dansçıları Tayland Yolcusu Antalya Devlet Opera ve Balesi başdansçıları Tolga Burçak, Murat Özdemir, Derya Tokgöz ve Esra Taner, 2014 Uluslararası Dans Festivali kapsamında 22 Kasım’da ilk kez Tayland’a gidiyor.