Müslüman kadınlara yapılan zulüm yürek dağladı! Kafalarına poşet geçirip sabaha kadar tecavüz ettiler - Son Dakika

Müslüman kadınlara yapılan zulüm yürek dağladı! Kafalarına poşet geçirip sabaha kadar tecavüz ettiler

08.10.2019 09:39

Çin'in toplama kamplarından kaçan Müslüman kadınların anlattıkları kan dondurdu. Mağdurlar, kamp görevlileri tarafından boş odalarda sabaha kadar tecavüze uğradıklarını anlattı.

1
Çin'in toplama kamplarından kaçan Müslüman kadınlar, kampta kaldıkları süreç içerisinde yaşadıkları zulmü Washington Post gazetesine anlattı.

2
Yetkililere göre, toplama kamplarında insanlar aşırılığa karşı eğitiliyor ve onlara yeni beceriler kazandırılıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde, Çin hükümetinin kamplarda insanları zincire bağlayıp gözlerinin kapatılması ilgili görüntülerinin ortaya çıkmasından sonra, gözler yeniden toplama kamplarına çevrildi.
3
Öyle ki, yerel kadın hakları savunucuları, Müslüman nüfusunun çoğalmasını engellemek için kadınların cinsel organlarına biber sürüldüğünü bile söyledi.
4
5 yıl boyunca bu kamplarda tutulan Ruqiye Perhat, kamp görevlilerinin gözlerine kestirdikleri kadınların kafalarına poşet geçirdikten sonra boş odalara götürüp sabaha kadar tecavüz ettiklerini anlattı.
5
Tecavüz vakalarının kamplarda sistematik hale dönüştüğünü söyleyen Perhat, hamile kalan kadınlara zorla kürtaj yapıldığını da ekledi.
6
Çin'den Kazakistan'a kaçan Gulzira Mogdyn ise, kamplarda tecavüzün yanı sıra, kampta kalan insanların organlarının da zorla alındığını ve organ mafyasına satıldığını söyledi.
7

YORUMLAR (21)
  • Ertan: Gelsinler kardeşim Türkiye ye biz bize yeteriz orası artık vatan olmaktan çıkmış. Türkiye bu insanları getirsin nolcak yani herkezin rızkını Allah veriyor. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Müslüman kadınlara yapılan zulüm yürek dağladı! Kafalarına poşet geçirip sabaha kadar tecavüz ettiler - Son Dakika


Advertisement