Son Dakika Haberleri: Müslüman Model Mariah Idrissi, Türbanı Yüzünden İşinden Oldu

Müslüman Model Mariah Idrissi, Türbanı Yüzünden İşinden Oldu

10 ay önce

Daha önce birçok derginin kapağını süsleyen Mariah Idrissi, Müslüman olduğu gerekçesiyle anlaştığı bir kozmetik markasının kendisiyle işbirliğini bitirdiğini belirterek "Başıma gelenler şok ediciydi" dedi...

1
İngiltere'de yaşayan Müslüman model Mariah Idrissi' nin, ünlü bir makyaj markasıyla imzaladığı kontrat, türban taktığı gerekçesiyle iptal edildi.


2
Londra'da yaşayan 25 yaşındaki Müslüman model Mariah Idrissi, türbanı yüzünden işten çıkarıldığını açıkladı. Daha önce bir marka yüzü olan ünlü model, Müslüman olduğu gerekçesiyle anlaştığı bir kozmetik markasının kendisiyle işbirliğini bitirdiğini yazdı.
3
"BAŞIMA GELENLER ŞOK EDİCİYDİ"
BAŞIMA GELENLER ŞOK EDİCİYDİ
Dergilerin de kapaklarını süsleyen Idrissi,bir kanala yaptığı açıklamada, "Kozmetik markasıyla işbirliği, taktığım türban yüzünden sonlandırıldı. Bu kişisel bir şey değildi biliyorum ancak sırf Müslüman olduğum için başıma gelenler şok ediciydi" ifadelerini kullandı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polisten Hayranlarını Şaşırtan Karar Bir Zamanların Efsane Dizisi Sihirli Annem'in Oyuncularının Büyük Değişimi Oğlunun Cenazesinde Tanıştığı 19 Yaşındaki Gence Aşık Olup Evlendi 5 Yaşındaki İki Çocuk, -45 Derece Soğukta Anaokulundan Kaçtı! Sebebi İnanılmaz Cani Kadın İlişki Kölesi Yaptığı Adamı Döverek Öldürdü, Cinsel Organını Kesip Sobaya Attı