Müslüman Sandılar, Saldıracaklardı! - Son Dakika

Müslüman Sandılar, Saldıracaklardı!

24.08.2010 12:07

1
New York'ta 11 Eylül Saldırısıyla Yıkılan İkiz Kulelerin Olduğu "Sıfır Noktası"nın Yakınında İnşasına İzin Verilen "Park51-cordoba Evi" Adlı İslam Kültür Merkezine Karşı Protesto Gösterileri Sırasında Kafasındaki 'Takke'den Dolayı Müslüman Sanılan Siyahi Bir Amerikalı Göstericilerin Tepkisini Çekti.
2
New York'ta İslam Kültür Merkezinin inşasına karşı çıkan gruplar ellerindeki pankartlarla Dünya Ticaret Merkezi yakınında toplandı.

3
Projeyi savunan ve içlerinde Müslüman Amerikalıların yanı sıra her dinden insanın bulunduğu diğer grup da merkezin inşa edilmesini savunmak ve projeye karşı çıkanları protesto etmek için çeşitli sloganlar attılar.

4
Bu sırada kalabalık protestocu grubun arasından geçmekte olan ve kafasındaki takke nedeniyle Müslüman sanılan siyahi bir Amerikalı, bir grup göstericinin tepkisini çekti.
5
Protestocuların arasında bulunan bazı sağ duyulu vatandaşlar, genç adamı hızla uzaklaştırarak olası bir saldırıyı önlemiş oldu.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Müslüman Sandılar, Saldıracaklardı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor