Son Dakika Haberleri: Müslüman Sandılar, Saldıracaklardı!

Müslüman Sandılar, Saldıracaklardı!

10 yıl önce

1
New York'ta 11 Eylül Saldırısıyla Yıkılan İkiz Kulelerin Olduğu "Sıfır Noktası"nın Yakınında İnşasına İzin Verilen "Park51-cordoba Evi" Adlı İslam Kültür Merkezine Karşı Protesto Gösterileri Sırasında Kafasındaki 'Takke'den Dolayı Müslüman Sanılan Siyahi Bir Amerikalı Göstericilerin Tepkisini Çekti.
2
New York'ta İslam Kültür Merkezinin inşasına karşı çıkan gruplar ellerindeki pankartlarla Dünya Ticaret Merkezi yakınında toplandı.


3
Projeyi savunan ve içlerinde Müslüman Amerikalıların yanı sıra her dinden insanın bulunduğu diğer grup da merkezin inşa edilmesini savunmak ve projeye karşı çıkanları protesto etmek için çeşitli sloganlar attılar.

4
Bu sırada kalabalık protestocu grubun arasından geçmekte olan ve kafasındaki takke nedeniyle Müslüman sanılan siyahi bir Amerikalı, bir grup göstericinin tepkisini çekti.
5
Protestocuların arasında bulunan bazı sağ duyulu vatandaşlar, genç adamı hızla uzaklaştırarak olası bir saldırıyı önlemiş oldu.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 24.08.2010 12:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu