Müslümanları Haram Mermiyle Vuracaklar! - Son Dakika

Müslümanları Haram Mermiyle Vuracaklar!

27.06.2013 17:05

ABD'nin Idaho eyaletinde bir şirket, radikal İslamcılara karşı kullanılmak üzere özel mermi üretimine başladı.

1
ABD'nin Idaho eyaletinde bir şirket, radikal İslamcılara karşı kullanılmak üzere özel mermi üretimine başladı.
2
Domuz eti içeren boya ile kaplanarak üretilen mermiler, “Müslüman teröristleri öldürmekle kalmayın, aynı zamanda onları cehenneme gönderin” sloganıyla satılıyor.
3
Üreticiler, söz konusu “Haram” mermilerle öldürülen Müslümanlar'ın cennete giremeyeceklerine inanıyor.
4
İslamiyette haram ve helal kavramının mahiyetinden bihaber oldukları gözlenen üreticiler, “Haram” kurşunları kutusu 21 dolardan üretmeye başladı.
5
Rusya'nın Sesi tarafından yayınlanan habere göre pembe renkte olan kurşun üretimi için uygulanan boya, domuz etinin kullanılmasıyla yapılıyor.
6
Girişimciler, ürününü radikal İslamcı teröristler ve ihtihar eylemcilerine karşı kullanılabilen dünyanın ilk mermileri olarak tanıtmayı tercih ediyor.
7
Rusya'nın Sesi'ne konuşan Amerika-İslam İlişkileri Konseyi Sözcüsü İbrahim Hooper, ‘Üreticilerin sadece hızlı ve kolay para kazanmak isteyen kişiler oldukları açık.Müslümanlara hakaret etmek üzere düşünülen bir fikri ileri sürüp ondan kar elde etmeyi amaçlıyorlar.Amerikan toplumunda İslamofobiyi kışkırtıyorlar. Buna hiçbir tepki vermeyeceğiz. Bu kişilerle mücadele etmenin en etkili yöntemi görmemezlikten gelmektir' diye konuştu.
8
9
10

Son Dakika Müslümanları Haram Mermiyle Vuracaklar! - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement