MUSTAFA BALBAY Resimleri

Mustafa Balbay Resimleri

 • 21 Nisan 2016 11:40 Yargıtay 'Ergenekon' Kararını Açıkladı (1) Yargıtay 'Ergenekon' Kararını Açıkladı (1) Yargıtay 16. Ceza Dairesi aralarında eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Prof. Dr. Mehmet Haberal, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, emekli Tuğgeneral Veli Küçük ve Danıştay saldırısının faili Alparslan Arslan'ın da aralarında bulunduğu 275 sanıklı Ergenekon Davası'na ilişkin kararını açıkladı.
 • 16 Ocak 2016 12:34 CHP'de Kurultay Günü! Balbay Aday Olmadı CHP'de Kurultay Günü! Balbay Aday Olmadı CHP'nin 35. Olağan Kurultayı'nda Kılıçdaroğlu'na rakip olarak çıkan tek aday Mustafa Balbay, yeterli imzayı toplayamadı.
 • 19 Aralık 2015 16:27 CHP'li Balbay: Bize Kurultaya Kadar Yarış, Sonra Barış Yakışır CHP'li Balbay: Bize Kurultaya Kadar Yarış, Sonra Barış Yakışır Chp genel başkan adaylarından İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, partinin Cumhuriyet'in 100'üncü yılında var olması gerektiğini belirterek, "Kurultaya kadar partinin üst yönetimlerine aday olacağız. Bize, kurultaya kadar yarış, kurultaydan sonra barış yakışır" dedi.
 • 26 Haziran 2015 15:29 CHP'li Balbay'ın Odasında 'Böcek' İddiası CHP'li Balbay'ın Odasında 'Böcek' İddiası CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın TBMM'deki odasında yapılan 'böcek' diye bilinen dinleme cihazı aramasında, 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' yazılı Atatürk fotoğrafının çerçevesinden sinyal geldiği yönünde tutanak tutuldu.
 • 23 Mayıs 2015 10:39 CHP'li Balbay İktidar Bu Seçimleri Soğuk Savaş Ortamına Çevirdi CHP'li Balbay İktidar Bu Seçimleri Soğuk Savaş Ortamına Çevirdi Ergenekon davasında tahliye edilen CHP İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, İngiltere'de yaşayan CHP seçmenleriyle buluştu.
 • 19 Mayıs 2015 14:27 19 Mayıs Yarı Maratonu Koşuldu 19 Mayıs Yarı Maratonu Koşuldu Samsun'da düzenlenen ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın da katıldığı Uluslararası 19 Mayıs Yarı Maratonu'nu erkeklerde Etiyopyalı atlet Johannis Bekele Lida, kadınlarda ise Ankara'dan Yasemin Can kazandı.
 • 19 Mayıs 2015 14:03 Mustafa Balbay Maratonu 73'üncü Tamamladı Mustafa Balbay Maratonu 73'üncü Tamamladı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Samsun’da düzenlenen Uluslararası 19 Mayıs Yarı Maratonu’nu 73’üncü olarak tamamladı.
 • 16 Mayıs 2015 14:06 Balbay Samsun'da Maraton Koşacak Balbay Samsun'da Maraton Koşacak Chp İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, Samsun 19 Mayıs maratonuna katılacak.
 • 15 Nisan 2015 13:48 Soma'da 301 Madencinin Can Verdiği Facianın 45 Sanıklı Davasında, 8 Tutuklu da Getirildi (3) Soma'da 301 Madencinin Can Verdiği Facianın 45 Sanıklı Davasında, 8 Tutuklu da Getirildi (3) Chp'li VEKİL BAKANLARDAN DA KATILIM İSTEDİ Manisa'ya Soma Davası için gelen CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, bu davaya Enerji ve Tabi Kaynaklara Bakanı Taner Yıldız ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in de dahil edilmesini istedi.
 • 30 Mart 2015 17:42 Balbay'ın Başarı Sırrı Eşi Gülşah Balbay'ın Başarı Sırrı Eşi Gülşah Chp'nin İzmir'de yaptığı ön seçimde 2'inci bölgede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonra ikinci olan Mustafa Balbay, başarısını eşi Gülşah Balbay'a borçlu olduğunu söyledi.
 • 10 Mart 2015 13:23 CHP'li Balbay Foça'da Partililerle Buluştu CHP'li Balbay Foça'da Partililerle Buluştu Chp İzmir Milletvekili ve yeni dönem için de partisinden tekrar aday adayı olan Mustafa Balbay, ön seçim çalışmaları kapsamında gittiği Foça'da Anadolu Partisi'ni eleştirdi.
 • 20 Şubat 2015 13:35 CHP Milletvekili Balbay: Kaset İşinde Bir MİT Yeniği Var CHP Milletvekili Balbay: Kaset İşinde Bir MİT Yeniği Var CHP Aydın İl Başkanlığı’nı ziyaret eden İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP ve MHP’ye yönelik kaset operasyonunda MİT’in yer aldığını iddia etti.
 • 17 Şubat 2015 16:48 Çocukları Ölen Aileler Mecliste Güvenlik Paketinin Geri Çekilmesini İstedi Çocukları Ölen Aileler Mecliste Güvenlik Paketinin Geri Çekilmesini İstedi CHP Milletvekilleri Mustafa Balbay, Hüseyin Aygün ile Gökhan Günaydın, 2007 yılından bu yana yaşanan toplumsal olaylarda hayatını kaybedenlerin aileleriyle birlikte Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
 • 19 Ocak 2015 17:56 CHP'li Balbay: CHP'li Balbay: "Yazılı Basın Hep Var Olacak" Cumhuriyet Halk Partisi (CMP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, bazı çevrelerin, gelişen teknoloji karşında ’yazılı basın yok olmaya mecbur’ gibi söylemlerinin asla gerçekle bağdaşmadığını dile getirerek, "Her zaman yeni yeni medya organları çıkacak ama bu sektörün motor gücü her zaman yazılı basın olacak" dedi.
 • 28 Aralık 2014 16:33 CHP'li Balbay Sınırında Düğüne Katıldı, Mermiler Havada Uçuştu CHP'li Balbay Sınırında Düğüne Katıldı, Mermiler Havada Uçuştu Chp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Suriye sınırındaki Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ne gitti, IŞİD militanları ile YPG güçleri arasındaki çatışmaların sürdüğü Kobani sınırında incelemelerde bulundu, askerlerle sohbet etti.
 • 27 Aralık 2014 18:07 CHP'li Balbay: 'Davutoğlu' Değil 'Avutoğlu' (2) CHP'li Balbay: 'Davutoğlu' Değil 'Avutoğlu' (2) Kitaplarını İMZALADI CHP İzmir Milletvekili Mustafa Ali Balbay, bir alışveriş merkezinde düzenlenen imza gününe katıldı.
 • 27 Aralık 2014 16:20 CHP'li Balbay: 'Davutoğlu' Değil 'Avutoğlu' CHP'li Balbay: 'Davutoğlu' Değil 'Avutoğlu' Chp İzmir Milletvekili Mustafa Ali Balbay, hükümetin 'Çözüm süreci' ile Kürt halkını avuttuğunu öne sürerken, "Başbakan Davutoğlu'nun soyadının başındaki 'D'yi çıkarınca 'Avutoğlu', oluyor.
 • 25 Aralık 2014 18:24 Balbay: Hükümet O Gence Cop ve Kelepçe Vaat Ediyor Balbay: Hükümet O Gence Cop ve Kelepçe Vaat Ediyor CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Konya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hareketle suçlanan 16 yaşındaki lise öğrencisinin tutuklanmasına tepki gösterdi.
 • 30 Kasım 2014 22:00 Balbay: Balbay: "Ben Seçimlerden Sonra Zeybek Oynayacağım" Chp İzmir Milletvekilli Mustafa Balbay Ödemiş'te partililerle bir araya geldi.
 • 29 Kasım 2014 17:27 CHP'li Balbay'dan Cezaevindeki Profesör Pekünlü'ye Ziyaret CHP'li Balbay'dan Cezaevindeki Profesör Pekünlü'ye Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Ege Üniversitesi'nde, türbanlı öğrencilerin şikayeti üzerine 'Öğrenim özgürlüğünü engellediği' gerekçesiyle aldığı 2 yıl 1 aylık cezayı çekmek için Foça Açık Cezaevi'nde yatan Prof. Dr. Rennan Pekünlü'yü ziyaret etti.
 • 20 Ekim 2014 16:15 CHP'den Türkiye'de Siyah Çelenk Protestosu CHP'den Türkiye'de Siyah Çelenk Protestosu
 • 18 Ekim 2014 16:41 CHP İzmir Milletvekili Balbay, Burdur'da Partililerle Buluştu CHP İzmir Milletvekili Balbay, Burdur'da Partililerle Buluştu Burdur doğumlu olan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Burdurlu Yazar Fakir Baykurt’un ölümünün 15’inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma törenine katılmak üzere Burdur’a geldi.
 • 18 Ekim 2014 16:31 Mustafa Balbay: Ak Saray Değil, Akbaba Sarayı Mustafa Balbay: Ak Saray Değil, Akbaba Sarayı Chp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Ankara Atatürk Orman Çiftliği'nde yapımı devam eden cumhurbaşkanlığı konutuna ilişkin, "Madem ülkenin babası sayıyorlar kendilerini, bence 'Akbaba Sarayı' demek daha uygun düşecek.
 • 16 Ekim 2014 09:32 CHP İzmir Milletvekili Balbay Kırşehir'de İmza Gününe Katıldı CHP İzmir Milletvekili Balbay Kırşehir'de İmza Gününe Katıldı Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Mustafa Balbay, Kırşehir Express gazetesinin birinci yıl dönümünde imza gününe katılarak ’Türkiye’de Gazeteci Olmak’ konulu konferans verdi.
 • 10 Ağustos 2014 12:35 Balbay Urlalılar ile Buluştu Balbay Urlalılar ile Buluştu Chp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İzmir'in Urla İlçesi'nde 'Türkiye'nin Geleceği' söyleşi ve imza gününe katıldı.
 • 03 Ağustos 2014 04:43 CHP'li Balbay ve Nasuh Mahruki Didim Yazarlar Festivalinde… CHP'li Balbay ve Nasuh Mahruki Didim Yazarlar Festivalinde… 10. Altınkum Yazarlar Festivaline katılmak üzere Didim’e gelen CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Didim İlçe Teşkilatını ve Didim Belediyesini ziyaret etti.
 • 02 Ağustos 2014 12:16 Mustafa Balbay Açıklaması Mustafa Balbay Açıklaması Gazeteci Yazar, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İzmir’in Çeşme ilçesindeki tarihi Aya Haralambos Kilisesi'nde imza günü düzenleyerek sevenleriyle buluştu.
 • 31 Mayıs 2014 10:20 Başkan Çerçioğlu ve CHP'li Balbay'dan Buharkent Çıkartması Başkan Çerçioğlu ve CHP'li Balbay'dan Buharkent Çıkartması Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, yarın tekrarlanacak yerel seçim öncesi CHP’nin Buharkent adayı Hüsamettin Başoğlu’na destek verdi.
 • 29 Mart 2014 12:10 CHP'li Balbay CHP'li Balbay "Ben Deniz Atabay'ın Zaferini Kutlamaya Geldim" CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Didim Belediye Başkan Adayı Deniz Atabay’a destek olmak amacıyla geldiği Didim’de, partilileriyle buluştu.
 • 28 Mart 2014 17:40 Konak'ta Balbay-Pektaş Rüzgarı Esti! Konak'ta Balbay-Pektaş Rüzgarı Esti! CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, partisinin Konak Belediye Başkan Adayı Sema Pekdaş’a destek verdi.
 • 27 Mart 2014 19:06 CHP'li Özlem Çerçioğlu, Nazilli Adayını Destek Vermek İçin Nazilli'de Seçmenle Buluştu CHP'li Özlem Çerçioğlu, Nazilli Adayını Destek Vermek İçin Nazilli'de Seçmenle Buluştu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Belediye Başkan Adayı Dr. Ferda Çağlar Erkut'a destek vermek için ilçeye gelen Nazillili CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ve yine Nazilli doğumlu Aydın Belediye Başkanı ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu partililerine seslendi.
 • 27 Mart 2014 15:42 Edirne'de Parti Bayraklarını İndiren İtfaiyecilere CHP'lilerden Darp İddiası Edirne'de Parti Bayraklarını İndiren İtfaiyecilere CHP'lilerden Darp İddiası Edirne Belediye Başkanı ve DSP Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi, geçtiğimiz gün CHP’li Mustafa Balbay’ın Edirne ziyaretinden sonra Mimar Sinan Spor Salonu çevresinde asılan bayrakları indirmek isteyen 2 itfaiye erinin CHP’liler tarafından darp edildiğini iddia etti.
 • 24 Mart 2014 21:45 CHP İzmir Milletvekili Balbay, Giresun'da Partililerle Buluştu CHP İzmir Milletvekili Balbay, Giresun'da Partililerle Buluştu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Giresun’da partililerle buluştu.
 • 24 Mart 2014 15:07 Balbay: İktidar 'Tapetaklak' Gidiyor Balbay: İktidar 'Tapetaklak' Gidiyor Chp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi, son tapelerin mahkeme kararıyla yapıldığını belirterek, "Bu tapelere bakınca iktidar, 'Tapetaklak gidiyor' da diyebiliriz dedi.
 • 24 Mart 2014 14:35 CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "Zayıflayan hükümetler dış düşman üretir" dedi.
 • 23 Mart 2014 16:05 Chpli Piriştina'ya Balbay Desteği Chpli Piriştina'ya Balbay Desteği CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, önceki gün gerçekleşen CHP Mitingi öncesinde partisinin genç başkan adayı Levent Piriştina ile Buca turu yaptı.
 • 23 Mart 2014 16:03 Balbay: Hükümet Tapetaklak Oldu Balbay: Hükümet Tapetaklak Oldu CHP Izmir Milletvekili Mustafa Balbay, hükümetin artık tek kaygısının kendi kesesini doldurmak olduğunu öne sürdü.
 • 23 Mart 2014 15:15 Balbay: Telefonları Değil, Sözleri Dinleyeceğiz Balbay: Telefonları Değil, Sözleri Dinleyeceğiz Bursa’nın Mudanya ilçesinde partisinin etkinliğine katılan CHP Izmir Milletvekili Mustafa Balbay, iktidara geldiklerinde insanların yaşam güvenliğini sağlayacaklarını belirterek, vatandaşların telefonlarını değil, sözlerini dinleyeceklerini söyledi.
 • 22 Mart 2014 20:06 Balbay: Balbay: "Foça'da İş Bitmiştir, Oy Oranımız Yüzde 70" CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, seçim çalışmaları kapsamında partisinin adayı Gökhan Demirağ’a destek olmak için Foça’ya geldi.
 • 21 Mart 2014 00:52 CHP İzmir Milletvekili Balbay, Korkuteli'de - CHP İzmir Milletvekili Balbay, Korkuteli'de - CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "CHP olarak hedefimiz, belediyelerde olabildiğince yüksek başarı elde etme, ardından da önümüzdeki yıl haziran ayında yapılacak genel seçimlerde Kılıçdaroğlu'nu başbakan, CHP'yi iktidar yapmaktır" dedi.
 • 20 Mart 2014 20:41 CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Açıklaması ANTALYA (İHA) – CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, “MHP’li Engin Alan, buralarda yürümedikçe kendimizi özgür hissedemeyiz” dedi.
 • 20 Mart 2014 18:37 CHP'li Balbay Burdur'da CHP'li Balbay Burdur'da CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Burdur’da seçim çalışmaları kapsamında doğup büyüdüğü Yeşilova ilçesine geldi.
 • 17 Mart 2014 12:55 Başkan Karabağ: Başkan Karabağ: "Bayraklı'ya Damga Vurduk" Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Mustafa Moroğlu ile birlikte Manavkuyu seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.
 • 16 Mart 2014 12:39 Balbay'dan Pekdaş'a Destek Balbay'dan Pekdaş'a Destek CHP Konak Belediye Başkan adayı Sema Pekdaş’a bir destek de partisinin İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'dan geldi.
 • 10 Mart 2014 15:55 Tuncay Özkan'ın Tahliye Edilmesi Tuncay Özkan'ın Tahliye Edilmesi CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Tuncay Özkan'ın tahliyesiyle ilgili olarak, "Beklediğimiz bir haber artık biraz daha özgürüz" dedi.
 • 28 Şubat 2014 23:00 CHP İzmir Milletvekili Balbay Osmaniye'de CHP İzmir Milletvekili Balbay Osmaniye'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "Benim özgürlüğüm yarımdır.
 • 28 Şubat 2014 22:56 CHP İzmir Milletvekili Balbay Osmaniye'de Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Balbay Osmaniye'de Açıklaması "Benim özgürlüğüm yarımdır.
 • 27 Şubat 2014 16:12 Mustafa Balbay Sungurlu'da Seçim Bürosu Açtı Mustafa Balbay Sungurlu'da Seçim Bürosu Açtı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ve Çorum Milletvekili Tufan Köse, Çorum’un Sungurlu ilçesine gelerek seçim bürosu açılışına katıldı.
 • 26 Şubat 2014 22:10 CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Balbay, “Biz erkeklerin erkek kotası arayacağı bir CHP hayal ediyorum” dedi.
 • 26 Şubat 2014 21:58 CHP İzmir Milletvekili Balbay Amasya'da CHP İzmir Milletvekili Balbay Amasya'da Baybay: "Sağ da bizimdir sol da bizimdir hepsini birleştireceğiz ve biz özümüzü bozmadan sosyal demokrat kimliğimizi yitirmeden bu ülke insanlarının tümünü kucaklayacağız" "Şuanda Türkiye'de tarım arazilerinin yüzde 25'i ekilmiyor"