MUSTAFA BOZBEY Resimleri

Mustafa Bozbey Resimleri

 • 07 Eylül 2016 17:42 Kılıçdaroğlu, Fransız Sosyalist Parti Ulusal Sekreter Yardımcısı ve CHP Bursa İl Başkanını Kabul... Kılıçdaroğlu, Fransız Sosyalist Parti Ulusal Sekreter Yardımcısı ve CHP Bursa İl Başkanını Kabul... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fransız Sosyalist Parti Ulusal Sekreter Yardımcısı Marıe Rose Koro ve CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir ile Bursa-Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i il genel merkezde kabul etti.
 • 08 Mayıs 2016 08:30 Bursa'da Ulaşım Nilespit'le Kolaylaşıyor... Bursa'da Ulaşım Nilespit'le Kolaylaşıyor... Bisikleti yaygınlaştırmayı hedefleyen Nilüfer Belediyesi, "Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi" (Nilespit) projesini hayata geçir. Üye olarak bisiklet kiralayıp sistemi yakından test eden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu çevreci ulaşım projesinden bütün Nilüferlilerin yararlanmasını istedi.
 • 05 Eylül 2015 10:29 Nilüfer Belediyesi'nden Hopa'ya Yardım Eli Nilüfer Belediyesi'nden Hopa'ya Yardım Eli Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte sel mağduru Hopalılar’a destek vermek için bölgeye gitti.
 • 26 Ağustos 2015 12:13 Oda Başkanından 'İntikam Yıkımı' Suçlaması Oda Başkanından 'İntikam Yıkımı' Suçlaması Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Can Şimşek, yol genişletme çalışmaları için Memleket Sevdalıları Derneği binasını yıkması ve ağaç kesimine tepki gösterdiği için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in, kendisini cezalandırmak için hissedarı olduğu köyündeki eski iki eve yıkım kararı çıkartarak, 28 bin TL para cezası kestiğini öne sürdü.
 • 26 Haziran 2015 18:10 Romanya'dan Gelip Bursa'da Tatbikat Yaptılar Romanya'dan Gelip Bursa'da Tatbikat Yaptılar Nilüfer Arama Kurtarma ekibi ile tatbikat yapmak ve acil durumlarda bölgeyi tanımak için Bursa’ya gelen Romanya Arama Kurtarma ekibi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti.
 • 20 Haziran 2015 13:15 Kadriye ve Atlas Mahallesi Sakinleri İftar Sofrasında Buluştu Kadriye ve Atlas Mahallesi Sakinleri İftar Sofrasında Buluştu Nilüfer Belediyesi’nin geleneksel hale gelen Ramazan iftarları bu yıl Kadriye ve Atlas Mahalleleri’nde Başkan Mustafa Bozbey’in katılımıyla başladı.
 • 10 Haziran 2015 15:32 Bozbey'den Öğrencilere Geri Dönüşüm Vurgusu Bozbey'den Öğrencilere Geri Dönüşüm Vurgusu Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğrencilere yerel yönetimlerin görev ve sorumluluklarını anlattı.
 • 05 Haziran 2015 17:05 Badırgalı Çocuklardan Bozbey'e Çevre Sözü Badırgalı Çocuklardan Bozbey'e Çevre Sözü Başkan burada projesi kapsamında makamını Badırga Mahallesi’ne taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çevre gönüllüsü çocuklarla bir araya geldi.
 • 22 Mayıs 2015 18:08 Kızılcıklı Mahallesi'ne Yeni Spor Alanları ve Sosyal Tesis Kızılcıklı Mahallesi'ne Yeni Spor Alanları ve Sosyal Tesis “Başkan burada” projesi çerçevesinde bu hafta makamını Kızılcıklı Mahallesi’ne taşıyan Başkan Mustafa Bozbey, belediye tarafından yaptırılan halı saha ve sosyal tesis ile bocce sahasının açılışını yaptı.
 • 13 Nisan 2015 18:06 Nilüfer'de Spor Tesisi Olmayan Mahalle Kalmayacak Nilüfer'de Spor Tesisi Olmayan Mahalle Kalmayacak Çamlıca Parkı ve Spor Tesisleri’ni hizmete açan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer’de halı saha ve spor tesisi olmayan bir mahalle kalmayacağını söyledi.
 • 02 Nisan 2015 17:35 Nilüfer'den Büyükşehire Parkomat Davası Nilüfer'den Büyükşehire Parkomat Davası Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BURBAK A.Ş.’nin ana caddeler üzerindeki parkomat uygulamasının iptali için Bölge İdare Mahkemesi’ne başvurdu.
 • 02 Nisan 2015 16:21 Nilüfer Belediyesi, Burbak'ın Yol Kenarlarındaki Otopark Ücretini Yargıya Taşıdı Nilüfer Belediyesi, Burbak'ın Yol Kenarlarındaki Otopark Ücretini Yargıya Taşıdı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediyesi BURBAK'ın yol kenarlarındaki otopark ücretlendirmesini yargıya taşıdı.
 • 06 Mart 2015 15:20 Belediye Başkanı Makam Odasını Köye Taşıdı Belediye Başkanı Makam Odasını Köye Taşıdı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, makam odasını köye taşıyarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.
 • 18 Ocak 2015 12:57 Engelli Sporcular Ödüllendirildi Engelli Sporcular Ödüllendirildi Bursa’yı katıldıkları müsabakalarda en iyi şekilde temsil eden engelli sporcular, gösterdikleri performanslardan dolayı Nilüfer Belediyesi Başkanı Mustafa Bozbey tarafından ödüllendirildi.
 • 05 Aralık 2014 18:29 Milletvekili Umut Oran Başkan Bozbey'i Ziyaret Etti Milletvekili Umut Oran Başkan Bozbey'i Ziyaret Etti Bursa’da çeşitli temaslarda bulunan CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti.
 • 01 Ekim 2014 18:05 Nilüfer Kurban Bayramına Hazır Nilüfer Kurban Bayramına Hazır Bursa’nın Nilüfer ilçesinde kurban bayramına yönelik hazırlıklar tamamlanırken, Belediye Başkanı Mustafa Bozbey pazarı gezerek incelemelerde bulundu.
 • 01 Ekim 2014 14:09 Başkan Bozbey'e Doğum Günü Sürprizi Başkan Bozbey'e Doğum Günü Sürprizi Nilüfer Belediyesi personeli ve meclis üyeleri, Başkan Mustafa Bozbey’e sürpriz doğum günü kutlaması düzenledi.
 • 22 Eylül 2014 19:32 Jüri Kirletti, Başkan Bozbey Yıkadı Jüri Kirletti, Başkan Bozbey Yıkadı Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Misi Yerel Lezzetler Şenliği binlerce Bursalıya ev sahipliği yaparken, erkekler arası bulaşık yıkama yarışmasında Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kolları sıvaması renkli görüntülere sahne oldu.
 • 23 Haziran 2014 16:42 Sürdürülebilir Kalkınmaya Çözüm Arayışı Sürdürülebilir Kalkınmaya Çözüm Arayışı Birleşik Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) yönetim kurulu üyesi olan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Liverpool’da yapılan yönetim kurulu toplantısına katıldı.
 • 11 Haziran 2014 11:19 Başkan Bozbey Bir Günde 212 Vatandaşı Dinleyerek Rekora İmza Attı Başkan Bozbey Bir Günde 212 Vatandaşı Dinleyerek Rekora İmza Attı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, gün içinde makan odasında 212 vatandaşı kabul ederek yeni bir rekora imza attı.
 • 22 Nisan 2014 13:30 Nilüfer'de Koltuk Çocukların Oldu Nilüfer'de Koltuk Çocukların Oldu Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu kendisini ziyaret eden çocuklara bıraktı.
 • 25 Mart 2014 13:51 Bozbey'den Sağduyu Çağrısı Bozbey'den Sağduyu Çağrısı Nilüfer Belediye Başkanı ve CHP adayı Mustafa Bozbey, elektrik kesintilerine karşı tedbir alarak, sandık görevlilerine el feneri dağıtacaklarını söyledi.
 • 24 Mart 2014 16:35 Bozbey, Gölyazılılarla Buluştu Bozbey, Gölyazılılarla Buluştu Nilüfer Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey, Gölyazı köyünü ziyaret etti.
 • 23 Mart 2014 14:02 Başkan Bozbey: Başkan Bozbey: "Nilüfer'de İzimiz, Yurttaşa Sözümüz, Oy İsteyecek Yüzümüz Var" Nilüfer Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey, hafta sonunda köy ziyaretleri ile çalışmalarını sürdürürken Konaklı ve Çaylı’da coşku ile karşılandı.
 • 20 Mart 2014 12:11 Bozbey'e Köylerden Destek Bozbey'e Köylerden Destek Nilüfer Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey Özlüce, İrfaniye, Gökçeköy ve Büyükbalıklı köylerini ziyaret etti.
 • 20 Mart 2014 10:48 Başkan Bozbey'den Gıda Toptancıları Sitesine Çarşı Formülü Başkan Bozbey'den Gıda Toptancıları Sitesine Çarşı Formülü Nilüfer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Gıda Toptancıları Sitesi’ni ziyaret ederek sitenin yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
 • 17 Mart 2014 14:32 Bozbey, Beş Yıllık Yol Haritasını Açıkladı Bozbey, Beş Yıllık Yol Haritasını Açıkladı Nilüfer Belediye Başkanı ve CHP adayı Mustafa Bozbey, önümüzdeki beş yıl içinde uygulamaya koyacağı plan ve projelerini anlattı.
 • 17 Mart 2014 10:05 Mustafa Bozbey'den Fethiye'ye Seçim Bürosu Mustafa Bozbey'den Fethiye'ye Seçim Bürosu Nilüfer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Bozbey, seçim çalışmalarını meclis üyesi adayı Atakan Çorbacı ile birlikte yürüteceği seçim ofisini Fethiye Mahallesi’nde açtı.
 • 09 Mart 2014 18:41 Bozbey'den Görükle ve Balkan Mahalleleri'ne Seçim Ofisi Bozbey'den Görükle ve Balkan Mahalleleri'ne Seçim Ofisi Nilüfer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Görükle’de Meclis Üyesi Adayı Ali Kızılkaya, Balkan Mahallesi’nde ise Meclis Üyesi Adayı Naci Kale ile birlikte yürüteceği seçim ofislerinin açılışını yaptı.
 • 07 Mart 2014 13:56 Bozbey'in Hasanağa Ziyareti Mitinge Dönüştü Bozbey'in Hasanağa Ziyareti Mitinge Dönüştü Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Nilüfer Belediye Başkanı ve CHP adayı Mustafa Bozbey, Hasanağa ziyaretinde yoğun ilgi ile karşılandı.
 • 07 Mart 2014 10:15 Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'den Çat Kapı Ziyaret Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'den Çat Kapı Ziyaret CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Akçalar’da yaptığı çat kapı ev ziyaretleriyle kadınlarla bir araya geldi.
 • 03 Mart 2014 17:40 Işıktepe ve Minareliçavuş'ta Bozbey'e Büyük İlgi Işıktepe ve Minareliçavuş'ta Bozbey'e Büyük İlgi Nilüfer Belediyesi Başkanı ve CHP Adayı Mustafa Bozbey, seçim çalışmalarını Işıktepe ve Minareliçavuş mahallelerinde sürdürdü.
 • 28 Şubat 2014 10:55 Bozbey Öğrenci Yurtlarını Ziyaret Etti Bozbey Öğrenci Yurtlarını Ziyaret Etti Bursa’da belediye meclis üyesi aday listelerinde kadınların en çok temsil edildiği Nilüfer de, Nilüfer Belediye Başkanı ve Başkan adayı Mustafa Bozbey, kadın belediye meclis üyesi adaylarıyla Görükle’de bulunan kız öğrenci yurtlarını ziyaret etti.
 • 27 Şubat 2014 17:20 Bozbey'den Pazarcılara Kapalı Pazar Sözü Bozbey'den Pazarcılara Kapalı Pazar Sözü CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Karaman ve Konak pazar yerlerini gezdi.
 • 26 Şubat 2014 12:22 Bozbey: Bozbey: "Çıtayı Birlikte Yükselteceğiz" Nilüfer Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Bozbey, Üçevler Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek problemlerin çözümü için fikir alışverişinde bulundu.
 • 24 Şubat 2014 13:51 Bozbey: Bozbey: "Nilüfer'e Değer Katmaya Devam Edeceğiz" Yerel seçimler öncesi vatandaşlarla bir araya gelen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, destek turlarına hız verdi.
 • 22 Şubat 2014 16:25 Bozbey'den Seçim Ofisi Açılışı Bozbey'den Seçim Ofisi Açılışı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nilüfer Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Nilüfer Meclis Üyesi Adayı Muhammet Aydın ile birlikte seçim çalışmalarını yürüteceği iletişim ofisini hizmete açtı.
 • 13 Şubat 2014 12:36 Nilüfer Sakinleri Bozbey'i Bağrına Bastı Nilüfer Sakinleri Bozbey'i Bağrına Bastı Nilüfer Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Bozbey, seçim çalışmalarını bir dizi ziyaretle sürdürdü.
 • 08 Şubat 2014 16:59 Bozbey Fethiyelilerle Bir Araya Geldi Bozbey Fethiyelilerle Bir Araya Geldi Nilüfer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Bozbey, mahalle ziyaretlerinde Fethiyelilerle bir araya geldi.
 • 26 Ocak 2014 10:40 Bozbey'den Miting Gibi Seçim Ofisi Açılışı Bozbey'den Miting Gibi Seçim Ofisi Açılışı Nilüfer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Bozbey, merkez seçim bürosunu miting coşkusuyla İzmir Yolu’nda açtı.
 • 18 Ocak 2014 18:54 CHP Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Açıklaması CHP Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Açıklaması Demokrasi, eşitlik ve şeffaf yönetim anlayışıyla 30 Mart yerel seçimlerine hazırlanan Nilüfer Belediye Başkanı ve başkan adayı Mustafa Bozbey, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda ilk iletişim ofisini açtı.
 • 10 Aralık 2013 17:04 Nilüfer Belediyesi'nden Anlamlı Açılış Nilüfer Belediyesi'nden Anlamlı Açılış Nilüfer Belediyesi tarafından Bursa H ve E Tipi Cezaevi'ne yaptırılan sosyal alanlar 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Gününde törenle açıldı.
  Törende konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, cezaevindeki tutuklu ve hükümlülerinin ve...
 • 25 Kasım 2013 18:26 Nilüfer'de Kadına Şiddete 'Hayır' Nilüfer'de Kadına Şiddete 'Hayır' Nilüfer Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla şiddeti protesto eden bir dizi faaliyet düzenledi.
  Etkinlikler sabah saatlerinde Başkan Mustafa Bozbey'in personele 'Susma, şiddete ortak olma' yazılı tişört...
 • 06 Haziran 2013 13:31 Nilüfer Belediyesi'nden Konya Gezisi Nilüfer Belediyesi'nden Konya Gezisi Nilüfer Belediyesi İhsaniye Mahallesi sakinlerine yönelik Konya gezisi düzenlerken, konvoyu Başkan Mustafa Bozbey uğurladı.
 • 05 Haziran 2013 17:16 Minik Yetenekler Bozbey Tarafından Ödüllendirildi Minik Yetenekler Bozbey Tarafından Ödüllendirildi Geleceğin karikatüristlerini yetiştiren Karikatür Atölyesi'nin minik yetenekleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey tarafından teşekkür belgesi verilerek ödüllendirildi.
 • 27 Mayıs 2013 18:57 En Başarılı Belediye Başkanları En Başarılı Belediye Başkanları ORC'nin en başarılı belediye başkanları anketi
 • 14 Mayıs 2013 11:43 Başkan, Personele Darbuka ile Eşlik Etti Başkan, Personele Darbuka ile Eşlik Etti Bursa'nın merkez Nilüfer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Bozbey, yoğun iş günü sonunda streslerini ritim çalışmalarıyla atan personele, darbuka ile eşlik etti.