MUSTAFA BOZDEMİR Resimleri

Mustafa Bozdemir Resimleri

  • 05.07.2015 14:36 Talan Edilen Tarihi Bölgede Bozdemir ve Ayaz, İncelemelerde Bulunacak Talan Edilen Tarihi Bölgede Bozdemir ve Ayaz, İncelemelerde Bulunacak Adıyaman’ın Besni ilçesine bağlı Suvarlı Kasabası İkizce mevkiinde 1. derece arkeolojik sit alanında defineciler tarafından yapılan kaçak kazı sonrasında tarihi bölgede Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bozdemir, Kültür Bakanlığı Kazılar ve Araştırmalar Dairesi Başkanı Melik Ayaz, incelemelerde bulunmak üzere Adıyaman’a geldi.
  • 13.05.2015 08:24 İzmir Elektrik Panosundan Çıkan Yangında Dumandan Etkilendi, 'Yaşıyor Muyum' Diye Sordu İzmir Elektrik Panosundan Çıkan Yangında Dumandan Etkilendi, 'Yaşıyor Muyum' Diye Sordu Elektrik panosundan çıkan yangında dumandan etkilendi, 'Yaşıyor muyum' diye sordu İZMİR'in Karşıyaka İlçesi'nde, bir apartmanın giriş katındaki elektrik panosundan çıkan yangında, dumandan etkilenen 51 yaşındaki Mustafa Bozdemir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
  • 13.05.2015 08:01 Yangından Kurtarıldı, 'Yaşıyor Muyum?' Diye Sordu Yangından Kurtarıldı, 'Yaşıyor Muyum?' Diye Sordu izmir Karşıyaka'da bir apartmanın giriş katındaki elektrik panosundan çıkan yangında dumandan boğulmak üzereyken kurtarılıp hastaneye kaldırılan 51 yaşındaki Mustafa Bozdemir, girdiği şoktan uzun süre çıkamadı ve sağlık görevlilerine "Ben şu anda yaşıyor muyum?" diye sordu.
  • 11.09.2013 12:39 Hafızalara Kazınmış Ünlü Fotoğraflar Ve Hikayeleri Hafızalara Kazınmış Ünlü Fotoğraflar Ve Hikayeleri Çoğu ödül almış ve bir sembol haline gelmiş, yüzyılın fotoğrafları ve çekilme hikayeleri.
Advertisement