Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölümünün 75.yılında Siyasetçilerin Twitter Mesajları - Son Dakika

Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölümünün 75.yılında Siyasetçilerin Twitter Mesajları

10.11.2013 09:31

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 75.yılında anılırken, bazı siyasiler de duygu ve düşüncelerini sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı.

1
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 75.yılında anılırken, bazı siyasiler de duygu ve düşüncelerini sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Siyasilerin Twitter mesajları şöyle:
2
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 75.yıldönümünde saygıyla anıyorum."
3
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış: "Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 75. yılında rahmet ve minnetle anıyoruz. Mekanı cennet olsun."
4
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik: "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 75.yılında saygıyla anıyorum."
5
AK Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay: "Gazi Paşa, Mustafa Kemal Atatürk. Sana Allah'tan sonsuz rahmet, milletin, vatanını seven her ferdinden içten dua ve minnet."
6
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce: "Mustafa Kemal Atatürk'ün yaptıkları, düşünceleri, idealleri bize yol göstermeye devam ediyor. Özlemle anıyor,anısı önünde saygıyla eğiliyorum."
7
MHP Grup Başkan Vekili Yusuf Halaçoğlu: "Vefatının 75. yılında Türk'e biçilmiş kefeni yırtan ve Türkiye Cumhuriyetini kuran Atamızı ve tüm şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyorum."
8
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran: "Bugün 10 Kasım. Atamızın 75. Ölüm yıldönümü. Onu rahmetle, minnetle ve özlemle anıyorum Ruhu şad olsun."
9
AK Parti Kütahya Milletvekili İdris Bal: "Cumhuriyetimizin kurucusu, siyasi ve askeri bir deha olan Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve rahmetle anıyoruz. Mekanı cennet olsun."
10
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek: Ülkemizin müreffeh düzeye gelmesinde değişim/dönüşüm sürecinin mimarı Atatürk'ün aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz. Ruhu şad olsun. "Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.' Atatürk."
11
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: "Ata öleli 75 yıl olmuş. Kendisine ve Cumhuriyeti kuran kadroya, hasseten kahraman silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet dilerim. Atatürk; birileri seni yanlış yorumladı ve bazıları istismar etti. Fakat artık ülkeyi, seni en iyi anlayan bir kadro yönetmektedir. Rahat uyu. Ata'mızın vefatının 75. Yılında ülke gerçekten emin ellerde. Ata'yı ve onun arzu ettiği hedefleri iyi okuyan bir kadro mevcut. Nur içinde yat."

Son Dakika Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölümünün 75.yılında Siyasetçilerin Twitter Mesajları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement