MUSTAFA KESKİN Resimleri

Mustafa Keskin Resimleri

  • 17.05.2020 09:39 Köpeği ile Milyoner'e katılan görme engelli yarışmacı programa damga vurdu Köpeği ile Milyoner'e katılan görme engelli yarışmacı programa damga vurdu Ekranların sevilerek izlenen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'e görme engelli yarışmacı damga vurdu. Köpeği ile yarışmaya gelen Mustafa Keskin adlı yarışmacı azmi ve başarısıyla takdir topladı.
  • 18.07.2015 17:10 Türk Kızılayı'nın Afet Merkezi Yapmak İstediği Alan Meclis Kararıyla Pazar ve Konut Dışı Kentsel... Türk Kızılayı'nın Afet Merkezi Yapmak İstediği Alan Meclis Kararıyla Pazar ve Konut Dışı Kentsel... Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Orta Karadeniz Bölge Afet Lojistik Deposu ve Bölge Afet Merkezi yapılmak istenen 12 bin 600 metrekarelik alanın Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından yapılan imar planı düzenlemesiyle bir bölümü pazar alanına, bir bölümü ise konut dışı kentsel çalışma alanına dönüştürüldüğünü söyledi.
  • 13.09.2014 14:45 Dünya İlk Yardım Günü Dünya İlk Yardım Günü Kızılay Derneği Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, “Dünyada her 5 saniyede 1 kişi yaralanma sonucu hayatını kaybetmekte ve her gün 2 binden fazla aile önlenebilir kazalar yüzünden çocuklarını kaybetmektedir” dedi.
  • 09.01.2014 14:08 Bölge Kan Merkezi İnşatı Yeniden Başladı Bölge Kan Merkezi İnşatı Yeniden Başladı Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Karadeniz Bölgesi'nin alanındaki en büyük Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi inşaatının yeniden başladığını söyledi.
Advertisement