Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı - Son Dakika

Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı

15.04.2021 13:02

Bir dönem Kısmetse Olur yarışmasıyla adından söz ettiren Yağmur Koçak, değişimiyle ağızları açık bıraktı. Koçak son olarak Bodrum'da silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağında oturduğu görüntülerle gündeme gelmişti.

1
Kısmetse Olur'u bilenler bilir. Yarışmacılardan damat adayı Şehmus'un annesi Emine hanımı motoruyla çileden çıkaran Yağmur Koçak'ı hatırladınız mı?
2
Hani şu evin içine motoruyla girip müstakbel kaynanasını da arkasına oturtan gelin adayı vardı ya o kişi işte.

3
Geçtiğimiz gün Muğla'nın Bodrum ilçesinde, TOSFED Rallisi Kupa törenine oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da karıştığı silahlı kavga damga vurmuştu. Üstündağ'ın yanındaki kişinin Yağmur Koçak olduğu ortaya çıktı. Koçak, bir arabada Üstündağ'ın kucağında görüntülendi.

4
Bu olaydan sonra tüm dikkatleri üzerine çeken gelin adayını merak edenler haliyle Instagram hesabına akın etti.
5
Instagram'a gelenler bir de ne görsün. Yağmur Koçak, baştan aşağıya kendisini değiştirmiş. O eski halinden ciddi anlamda eser yok.

6
Görenlerin tanımakta zorlandığı Koçak, sadece yüzünü değil tarzını ve ismini de değiştirmiş.

7
Artık "Hanımefendi" mahlasıyla rapçi olma yolunda ilerliyormuş.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (20)
  • PROFFFFFFFF: ülkemizde ki 100 yıllık düzenin son temsilcileri bunlar ve TV lerde gördükleriniz bir tane içlerinde inançlı Allah inanan müslümanlarla alay etmeyen inançlarına saygı duyan ve gösteren yok bulamazsınız ama toptumun ahlak yapısını bozan ne kadar gerwkaizlik varsa bunlarda ALLAH ıslah etsin... Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement