Müstehcen pozlarından binlerce lira kazanan fenomenin mide bulandıran bir yöntemi daha var - Son Dakika

Müstehcen pozlarından binlerce lira kazanan fenomenin mide bulandıran bir yöntemi daha var

25.04.2021 16:13

Fenella Fox isimli fenomen, kendisini sürekli koltuk altı kıllarını kesmeden paylaşım yaptığı için eleştiren trollere yaptığı açıklama ile cevap verdi. Fox ayrıca koltuk altı kıllarını seven hayranlarının da olduğunu hatta bu hayranlarına bu fotoğrafları satarak binlerce dolar kazandığını söyledi.

1
Fenella Fox, kendisi ile barışık bir insan olduğunu, gelecekte vücut kıllarının ve makyajsız kadınların toplum tarafından çok daha iyi kabul göreceğini söyledi.
2
Fox, 18 yaşına geldiğinde model olarak çalışmaya başladığını ve cinsel içerikli fotoğraflar satmaya başladığını.

3
Genç fenomen, bazen koltuk altı kıllarını tıraş etmeden fotoğraf çekip paylaştığı için ciddi saldırılara uğradığını öyle ki yaşamından endişe etmeye başladığını söyledi.
4
Fox, bunun yanı sıra koltuk altı kıllarını seven hayranlarının da olduğunu hatta bu hayranlarına koltuk altı kıllarını satarak ayda binlerce dolar kazandığını söyledi.

5
Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündem olan Fox, bazı hayranlarının kendisine koltuk altı kıllarını kesmemesi için yalvardıklarını söyledi.
6
7
8
9
10

Son Dakika Müstehcen pozlarından binlerce lira kazanan fenomenin mide bulandıran bir yöntemi daha var - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde
Advertisement