Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber - Son Dakika

Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber

02.03.2021 13:21

Tiktok'ta bir milyondan fazla takipçisi olan Anna Paul, paylaştığı fotoğrafların çok açık olduğu gerekçesi ile hesabının kalıcı olarak askıya alındığını söyledi.

1
Günlük olarak Tiktok üzerinden paylaşım yaptığını söyleyen Anna, telefon uygulamasından hesabına girmek istediği sırada hesabının kapatılmış olduğunu gördüğünü söyledi.
2
Sadece yemek yerken ve makyaj yaparken çektiği fotoğrafları paylaştığını söyleyen Anna, paylaşımlarının toplum ahlakına aykırı olmadığını, hesabının yanlışlıkla kapatılmış olabileceğini söyleyerek bu konuda bilgisi olanlardan yardım istedi.
3
News.com.au sitesine konuşan bir Tiktok yetkilisi ise Anna'nın yaptığı paylaşımların etik kuralları ihlal ettiğini ve tamamen cinselliğe girdiği için hesabını kapattıklarını söyledi.

4
Anna ise aynı siteye yaptığı açıklamada, hesabını tekrar açmaları için TikTok yetkilileri ile iletişime geçtiğini ama hiç kimsenin kendisine geri dönüş yapmadığını söyledi.

5
Anna son olarak TikTok'ta ürün tanıtımı yapmak için bir firma ile anlaştığını ama hesabı kapatıldığı için anlaşmanın yarım kaldığını söyledi.
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber - Son Dakika


Advertisement