Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber - Son Dakika

Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber

02.03.2021 13:21

Tiktok'ta bir milyondan fazla takipçisi olan Anna Paul, paylaştığı fotoğrafların çok açık olduğu gerekçesi ile hesabının kalıcı olarak askıya alındığını söyledi.

1
Günlük olarak Tiktok üzerinden paylaşım yaptığını söyleyen Anna, telefon uygulamasından hesabına girmek istediği sırada hesabının kapatılmış olduğunu gördüğünü söyledi.
2
Sadece yemek yerken ve makyaj yaparken çektiği fotoğrafları paylaştığını söyleyen Anna, paylaşımlarının toplum ahlakına aykırı olmadığını, hesabının yanlışlıkla kapatılmış olabileceğini söyleyerek bu konuda bilgisi olanlardan yardım istedi.
3
News.com.au sitesine konuşan bir Tiktok yetkilisi ise Anna'nın yaptığı paylaşımların etik kuralları ihlal ettiğini ve tamamen cinselliğe girdiği için hesabını kapattıklarını söyledi.

4
Anna ise aynı siteye yaptığı açıklamada, hesabını tekrar açmaları için TikTok yetkilileri ile iletişime geçtiğini ama hiç kimsenin kendisine geri dönüş yapmadığını söyledi.

5
Anna son olarak TikTok'ta ürün tanıtımı yapmak için bir firma ile anlaştığını ama hesabı kapatıldığı için anlaşmanın yarım kaldığını söyledi.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı