Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı - Son Dakika

Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı

28.01.2021 11:32

İnternet korsanları tarafından müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızdırılan Netflix dizisi Bridgerton rekor kırdı. 2. sezon onayı alan Bridgerton 83 milyon haneye ulaşarak Netflix'in en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

1
Netflix'in şu sıralar en popüler dizilerinden bir tanesi olan Bridgerton müstehcen sahneleriyle çok konuşulmuştu.

2
Bilgisayar korsanları tarafından yetişkin film sitelerine sızdırılan bu sahnelerin yüzbinlerce kişi tarafından izlendiği ortaya çıkmıştı.
3
Dizinin başrollerini paylaşarak, seks sahnelerinde yer alan Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Sabrina Bartlett ve Jonathan Bailey ise bu durum karşısında çok korktuklarını dile getirmişlerdi.
4
Bu gelişmeyle dizinin izlenme oranlarının düşeceği düşünülürken tam tersi oldu ve fenomen yapım izlenme rekoru kırdı.
5
Gündemden düşmeyen diziyle ilgili Netflix tarafından kısa süre önce paylaşılan rakamlara göre ise dizi ilk bir ayının sonunda 83 milyon haneye ulaştı.
6
Bridgerton, Netflix'in en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Bridgerton'dan önce ise bu başarı Witcher'a aitti.

7
8
9

YORUMLAR (5)
  • nevin: Allah ın adını buralarda anmasanız? kullanmayın bunlar için. kendiniz için kullanın. beğenmiyorsanız neden izliyorsunuz? tuhaflık sizde Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • eleştirmen: topunuz ALLAH cc belasını versin işte bizler böyle kuşatılıyoruz örf adet kültür adap haya saygı sevgi aile düzeni böyle yok oluyor kısacası bu güçlü millet ancak dedikleri gibi bu milleti yıkacaksak dinlerini yüce kitaplarını ellerinden alırsak yıkarız dediler ya aynen dediklerini uyguluyorlar Cevap Yaz 69 10 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı - Son Dakika


Advertisement