Mutlu Bir Evlilik İçin Mutlaka Bunları Bilin! - Son Dakika

Mutlu Bir Evlilik İçin Mutlaka Bunları Bilin!

11.04.2014 18:32

Mutlu bir evliliğiniz olması için bu önerilerimize kulak verin.

1
İşte mutlu bir evlilik veya ilişki yaşayabilmeniz için mutlaka dikkat etmeniz gerekenler bu davranışları kesinlikle sergilemeyin ve karşı taraftan bu davranışları gördüğünüzde ilişkinizi sonlandırın.
2
Eşinizin ailesiyle anlaşamıyor olabilirsiniz. Ancak onlar hakkında kötü şeyler söylemeyin. Çünkü hiç kimse arasında kan bağı olan biri hakkında kötü sözler duymak istemez.
3
Sürekli gizlice eşinizi takip etmekten vazgeçin. Onun facebook ve twitter sayfasında neler yaptığını bilmek ilişkiniz için faydalı değil zararlı olacaktır.
4
Çiftlerin tartışmaları kadar doğal bir şey olamaz fakat bu tartışöalar sık bir şekilde tekrar edip kavgaya dönüşüyorsa ve bu toplum içinde gerçekleşiyorsa kötü giden birşeyler var demektir. İlişkiniz oldukça fazla yıpranabilir.
5
Kendinize bakmayı sakın bırakmayın. Kilonuza ve kendinize dikkat etmekten vazgeçmeniz karşı taraftanda artık vazgeçtiğiniz anlamına gelebilir.
6
Herkesin en çok düştüğü hata ise karşınızdakini değiştirmeye çalışmak! Sürekli karşınızdakini değiştirmeye çalışmak, ona yanlışlarını söylemek kalp kırıcı ve zorlayıcı olabilir karşınızdaki kişiden böyle birşey istemeyin.
7
Sürekli kafanızda kurduğunuz ideal ilişkiye ulaşmaya çabalamak sizi gereksiz bir biçimde yorabilir. Evet mükemmel bir ilişkiyi herkes ister ama sorunlarınızı konuşmadan kendi içinizde çözmek oldukça zorlayıcı olabilir.
8
Yalan söylemek zaten hiç bir ilişkinin kaldırabileceği bir durum değildir. Kesinlikle gelecek hayali kurduğunuz birine yalan söylemeyin.

YORUMLAR
500

Son Dakika Mutlu Bir Evlilik İçin Mutlaka Bunları Bilin! - Son Dakika


Advertisement