Mutlu Evliliğin Küçük Sırları! - Son Dakika

Mutlu Evliliğin Küçük Sırları!

08.11.2013 16:21

1
İşte mutlu bir evlilik için uzak durmanız gereken konular...
2
-”Evlilik aşkı öldürür!” fikrinden uzak durun. Evliliklerde aşkı ve heyecanı ayakta tutmak çiftlerin elindedir. Küçük sürprizler, kaçamaklar ve sevgiyle ilişkinizdeki heyecanı her zaman ayakta tutabilirsiniz.

3
-”Şiddete hayır!” ülkemizdeki evliliklerde sık sık rastalanan bir durum haline gelen şiddetten uzak durun. Fiziksel ya da psikolojik, hiç fark etmeksizin bu kiişilerin tedavi görmesi gereklidir.
4
-Gelin-kaynana sorunu! Ülkemizdeki bir diğer problem de gelin kaynana arasındaki anlaşmazlıklardır. Aradaki dengeyi her zaman erkek sağlamalıdır. Hiçbir zaman annesinin ya da eşinin tarafını tutmamalı her zaman orta yolu bulmalıdır. Bunun yanı sıra gelin ve kaynana da birbirlerine karşı her zaman saygı çerçevesi içinde yaklaşmalıdır.
5

-İnatçı olmayın! “Benim istediğim olacak!” diyerek inat etmek yerine, her zaman karşı tarafın fikirlerini de dinleyip orta yolu bulmaya çalışın.

6

-Kıskançlık! Tabi ki seven insan kıskanır. Ancak bunun dozunu kaçırmayın. Eşinizi olur olmaz yerlerde ve kişilerden kıskanmanız onun sizden soğumasına neden olacaktır.

7
-Sorunlarınızı kavga ederek değil konuşup orta yol bularak çözün. Her kavganızda ayrılık kelimesini ağzınıza almayın. Zamanla bu sizde alışkanlık haline gelebilir. Bu da çiftlerin birbirinden uzaklaşmasına neden olur.

Son Dakika Mutlu Evliliğin Küçük Sırları! - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement