Son Dakika Haberleri: ''Mutlu evliliğin sırrı cinsel ilişkidir'' diyen ünlü modelin hamilelik pozuna beğeni yağdı!

''Mutlu evliliğin sırrı cinsel ilişkidir'' diyen ünlü modelin hamilelik pozuna beğeni yağdı!

2 ay önce

''Mutlu evliliğin sırrı cinsel ilişkidir'' açıklamasıyla çok konuşulan ünlü model Ashley Graham, Instagram hesabından paylaştığı hamilelik pozuyla büyük beğeni topladı.

1
Geçtiğimiz günlerde, 9 yıllık eşi Justin Ervin ile bebek beklediğini duyuran 31 yaşındaki ünlü model Ashley Graham, Instagram hesabından paylaştığı hamilelik pozuyla hayranlarını büyüledi.
2
Karnı günden güne belirginleşen güzel model, sosyal medyadan hamilelik sürecine dair bol bol fotoğraf paylaşıyor.
3
Çarpıcı itiraflarıyla magazin gündeminden düşmeyen ABD'li model, bir dönem, ''Mutlu evliliğin sırrı nedir?'' sorusuna verdiği yanıtla tüm dikkatleri üzerine çekmişti.
4
Eşi Justin Ervin ile bir kilisede tanıştığını söyleyen Graham'ın itirafı şöyleydi: ''Her zaman ilişkiye girin. O an öyle hissetmeseniz bile, sadece cinsel ilişkiye girin. Cinsel ilişkiye girmediğimiz zamanlarda birbirimize aksi davrandığımızı fark ettim. Eşim ve ben bir sorun olduğunda 'haydi cinsel ilişkiye girelim' diyoruz ve sonrasında bakıyoruz ki o harika halimize geri dönmüşüz''
5
6
7Haber Yayın Tarihi: 02.09.2019 02:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti