Mutlu Olmanın Bedelini Ödüyorum - Son Dakika

Mutlu Olmanın Bedelini Ödüyorum

13.03.2013 15:08

1
Benz Fashion Week İstanbul'a katılan Demet Kutuay, özel yaşamıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
Türkiye Güzeli seçildiğimde 17 yaşındaydım. 24 yaşında İbrahim'le (Kutluay) Yunanistan'a yerleştim. İşimi dolu dolu yaptım ve güzel bir yerde bıraktım. Şu anda moda sektörü, benim bıraktığım yerde değil. Eskiden firmalar yılın belli dönemlerinde defile yapardı; şimdi öyle bir sistem yok.
3
Modellik yaptığım günleri özlemiyorum. Şu anki yaşamıma baktığımda; hayatımın hiçbir dönemini özlemiyorum. Şimdiki mutluluğumu, çocuklarımı, ailemi hiçbir şeye değişmem.
4
Yeni nesil mankenlerden Didem Soydan'ı beğeniyorum. Çok karizmatik biri. Bazıları podyum için yaratılır; Didem de onlardan biri.
5
İrem, babasına olan hayranlığından dolayı basketbol şortları giyiyordu. Şimdi yavaş yavaş elbise ve etek giymeye başladı. İbrahim de giyim konusunda çok özenlidir. Ben sadece davetlerde şık giyinirim, genelde ise spor bir tarzım var.
6
Alışveriş tutkum yok ama bir mağazaya girdiğimde, çocuklarıma bir şey almadan çıkamıyorum. Her sezon ihtiyacım olan şeyleri kafamda belirliyorum. Kaliteyi seviyorum ama ucuz yerlerden de kıyafet alıyorum. Hatta bazı ucuz tişörtler daha iyi çıkıyor! Gösteriş için hiçbir şey almam.
7
Fiziğimi korumak için yeme-içme düzenime dikkat ediyorum. Sadece belli dönemlerde yapılan sporun vücuda bir faydası yok. Bunu hayat tarzı haline getirirsek faydasını görebiliriz. Ben sağlıklı ve güzel yaşadığıma inanıyorum.
8
Aslında her şeyi yiyorum; sadece neyi, ne zaman yiyeceğimi iyi biliyorum. Mesela her gün pasta-börek yemiyorum. Sadece haftanın bir-iki günü kek, börek, tatlı; canım ne istiyorsa yiyorum. Diğer günler çok düzenli spor yapıyorum. Yurt dışına tatile bile gitsek, düzenli olarak kardiyo yapıyorum.
9
Cilt temizliğime özen gösteriyorum. Eskiden çekimlerde nasıl her gün makyajlı dolaşırdık, bilemiyorum. Günlük hayatta hiç makyaj yapmam, basit ve doğal içerikli ürünler kullanırım.
10
Kızım İrem ilkokula başladı. Sabah 07.00'de onunla güne başlıyorum. İrem 08.00'de servise biniyor. Sonraki bir saat oğlum Ömer ile ilgileniyorum. Sonra o okula gidiyor, ben de spora gidiyorum. Saat 16.30'da İrem ve Ömer okuldan geliyor; benim mesaim yeniden başlıyor. İyi bir anne olduğumu düşünüyorum; mütevazı olmayacağım.
11
Genetik olarak şanslıyım. Diyete ve spora kolay cevap veren bir vücudum var. Bir haftalık tatilde üç-dört kilo alabiliyorum. Diğer yandan; 20 kiloluk doğum fazlalığını bir ayda verebiliyorum.
12
Eşimle hakkımızda çıkan boşanma haberlerinin sebebini bilmiyorum. Keşke böyle haberler çıkmasa. Biz evimizde, çocuklarımızla çok mutluyuz. İnşallah hep böyle devam eder. Ünlü ve mutlu olmanın bedeli diyebiliriz sanırım. O kadar mutluyum ki; bu bedeli de ödeyeyim. Biz bunlara takılmıyoruz.
13
Çok güzel bir zamanda modellik yapmışım ben. Bir defileden diğerine koşuyordum. O dönemdeki model arkadaşlarımla beraber büyüdüm. Şimdi hepimizin çocukları var.

Son Dakika Mutlu Olmanın Bedelini Ödüyorum - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement