Mutluluğu Başka Ülkelerde Bulan 8 Ünlü - Son Dakika

Mutluluğu Başka Ülkelerde Bulan 8 Ünlü

1

Onları ekrandan ya da müzik dünyasından tanıyorduk. Hepsi de kendi alanlarında başarılı işlere imza atıp şöhret olmuşlardı. Sonra aniden ortadan kayboldular. Önce hayranları kısa bir tatile çıktıklarını düşündü. Oysa gerçek bambaşkaydı. Onlar Türkiye'de sahip oldukları şanı ve şöhreti geride bırakıp çok uzaklarda yepyeni hayatlara başlamışlardı. İşte bir dönem magazin dünyasına damgasını vuran o ünlülerin uzak ülkelerdeki yeni hayatları....

2
Didem Uzel
Didem Uzel
Bu mutlu ailenin annesi size de tanıdık geldi büyük olasılıkla değil mi? Özlemle beklediği bebeğine sonunda kavuşan bu mutlu anne bir zamanlar ekranın en ünlü güzellerinden biriydi. Sonra aşkı uğruna ülkesini değiştirip çok uzaklara gitti.

3
O anne bir dönemlerin ünlü modeli ve TV yıldızlarından Didem Uzel'den başkası değil. 1993 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında ikinci oldu Uzel.

4
Bundan bir yıl sonra da katıldığı Miss Turkey yarışmasında da ikinci olduktan sonra Avrupa Güzeli yarışmasında da ikincilik ödülünü kazandı. Bir dönem modellik ve sunuculuk yaptı. Aralarında Eylül, Büyük Umutlar, Hızma, Yalan, Yürek Çığlığı, İki Aile, Doktorlar ve İntikam'ın da bulunduğu çok sayıda yapımda kamera karşısına geçti.

5
Sonra hayatının aşkı Selim Sarı ile tanıştı ve bu uğurda kariyerini yarıda bırakarak ABD'ye gtti. Çift burada dünyaevine girdi.

6
Uzel, kısa bir süre önce en büyük hayalini gerçekleştirip oğlu Aslan'ı da kucağına aldı. 45 yaşındaki güzel oyuncu, şimdi Türkiye'den çok uzakta eşi ve oğluyla mutlu bir hayat yaşıyor.

7
Her ne kadar kameraların karşısında olmasa da sosyal medya aracılığıyla Türkiye'ki hayranlarıyla da hasret gideriyor Didem Uzel.

8
Mehmet Ali Alakurt
Mehmet Ali Alakurt

Sıla dizisi ile hızlı bir çıkış yapıp ardı ardına çok izlenen dizelerde oynayan Mehmet Ali Alakurt'un Brezilya'ya taşındığı bir süre önce duyuldu.

9

Mesleği tamamen bıraktığını sosyal medyadaki sayfasından duyuran Alakurt artık Türkiye'den kilometrelerce uzakta çok farklı bir hayat yaşıyor.

10

Satın aldığı çiftliğe yerleşen Mehmet Akif Alakurt'un kariyerine göre dönme gibi bir planı da yok görüldüğü kadarıyla.

11

Mehmet Akif Alakurt, Sıla dizisiyle tanındı.

12

Son olarak da Fatih dizisiyle seyirci karşısına çıktı.

13
Bennu Gerede
Bennu Gerede

İstanbul'un en ünlü caddelerinden birine adını veren Hüsrev Gerede'nin torunu Bennu Gerede önce fotoğrafçı olarak adından söz ettirdi. Ardından da evlilikleri ve genç yaşında sahip olduğu şimdi boyunu geçen dört çocuğuyla sık sık magazin gündeminde ilk sıralarda yer aldı.

14

Yönetmenlik de yapan Bennu Gerede kısa bir süre önce Instagram hesabından yeni bir hayata başlayacağının işaretlerini verdi.

15

Gerede bir süredir dört oğluyla birlikte Türkiye'den çok uzakta Makai'de yeni bir yaşama başladı.

16

Geri döner mi dönmez mi bilinmez ama görünüşe göre Bennu Gerede uzaklardaki yeni yaşamından şimdilik memnun.

17

Gerede bir süredir Endonezya'nın Bali adasında yaşıyor.

18

Oradaki hayatından kareleri de Instagram sayfasında paylaşıyor.

19
Ergün Demir
Ergün Demir

Ergün Demir'i bir dönemin izlenme rekorları kıran Binbir Gece dizisinde Ali Kemal rolüyle tanındı.

20

Küçük yaşlarından beri Fransa'da yaşayan Ergün Demir, bir süredir Arjantin'de yaşıyor. Bir davet alarak Bailando adlı dans yarışmasına katılmak için gittiği Buenos Aires'te iki yıla yakın zamandır yaşıyor Demir.

21

Oradaki vaktini de ihtiyacı olan insanlara giyecek ve yiyecek dağıtarak geçiriyor. “Dayanışma, yaşamım boyunca hayat felsefem olmuştur.” diyen, bundan dört ay önce de 2 tır dolusu erzak, giysi yardımı toplayan Demir, Villaguay (Entre Rios) ve Santa Fe'ye ekiple giderek kendi elleriyle ihtiyacı olan insanlara teslim etti.

22

Ergün Demir hem katıldığı program hem de yaptığı bu yardım çalışmaları sayesinde Arjantin'de de sempati topladı.

23
Leyla Bilginel
Leyla Bilginel

Türkiye'den uzaklara yerleşen ünlülerden biri de Leyla Bilginel. Bir zamanlar oyuncu olarak adını duyuran Leyla Bilginel, bir yılı aşkın süredir Türkiye'den çok uzakta bambaşka bir hayat yaşıyor.

24
25
26
27
28
29

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2016 12:06

Son Dakika Mutluluğu Başka Ülkelerde Bulan 8 Ünlü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor