Nadir Görülen Sendromla Dünyaya Gelen Bebeğin Yürek Burkan Hikayesi - Son Dakika

Nadir Görülen Sendromla Dünyaya Gelen Bebeğin Yürek Burkan Hikayesi

Christina Fishes, işsiz ve terk edilmiş şekilde hamile kaldıktan sonra 36 yaşındayken hayatının en zor kararını alması gerekti. Oldukça fakir olan kadın birkaç kez çocuğunu evlat edindirmek istedi ancak olanlar büyük bir yaşam dersi niteliğindeydi.

1
Nadir rastlanan Treacher Collins sendromuna sahip olarak dünyaya gelen küçük Abigail'i annesinin karnındayken evlat edinen kadın, onu "biçimsiz" olduğu gerekçesiyle terk etti...

Daily Mail'in haberine göre, Abigail'i geri alan biyolojik annesi, artık onsuz yaşamayı hayal edemediğini söylüyor.

Abigail'in yürek burkan hikayesinin detayları ve Oksana Perry'nin çektiği muhteşem fotoğraflar sizlerle...

2
Çok zor bir karar olsa da bir an önce hareket etmesi gerekiyordu. Bir organizasyon aracılığıyla çocuğu evlat edinmek isteyen varlıklı bir aileyle buluştu.

3
Bigail Lynn adını verdiği bebeği Treacher Collins Sendromu ile doğmuştu. Hastalığı sebebiyle Abigail'in suratını anormal bir görüntü veriyordu.

4
Gönüllü aile, küçük Abigail'i gördükten sonra; evlat edinmekten vazgeçti. Abigail'i görür görmez hastaneden koşarak uzaklaştılar. Bunun üzerine çok sinirlenen Christina bir şeyler yapması gerektiğine karar verdi.

5
Abigail'in annesi Christina, kadının yaptığını bir işaret olarak gördü. Sanki çocuğa sadece onun bakması gerektiğini düşünüyor gibiydi. Christina, "Kızımı asla terkedemeyeceğimi düşündüm o an” dedi.

6
Hastalığı haricinde Abigail'in başka bir sorunu yok. Birkaç ameliyata girmesi ve bazı tedaviler uygulanması gerekiyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden yardımsever insanlar Abigail için Christina'ya 22 bin dolar bağış yaptı.

7
Tüm bu yaşananların üzerinden bir yıl geçti. Annesi kızını başka bir ebeveyne vermeyi aklından geçirdiği için pişmanlık duyuyor.

8
Yaşadığı pişmanlıkla kızıyla bol bol vakit geçiren kadın artık geleceğe daha umutlu baktığını söyledi. Kızını evlatlık vermek istediğinde karşı ailenin kaçıp gitmesi ise kadın için büyük bir ders niteliğinde oldu.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 22.09.2017 08:39

Son Dakika Nadir Görülen Sendromla Dünyaya Gelen Bebeğin Yürek Burkan Hikayesi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor