Namlunun Ucuna Karanfil Koydu - Son Dakika

Namlunun Ucuna Karanfil Koydu

10.04.2013 09:49

1
Tunceli'yi ziyaret eden Canan Erçetin, ziyaret ettiği özel harekat noktasında silahın namlusuna karanfil taktı.
2
Emniyet Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Tunceli'de Kışla Meydanı'nda konser vermeye gelen sanatçı Candan Erçetin, ilk olarak Tunceli Emniyet Müdürlüğü tarafından Grand Şaroğlu Otel'de engelli çocuklar için organize edilen yemeğe katıldı.
3
Daha sonra Batman köyünde bulunan ve Tunceli'yi koruyan K4 noktasına çıktı. Özel harekat timinin silah namlusuna iki adet karanfili takarak tüm namluların ucunda sadece çiçek olmasını istediğini söyledi.
4
Erçetin, “Namluların ucunda artık çiçekten başka bir şey olmasın. Namlular hiç olmasın, bunu sadece bu bölge için değil genel anlamda söylüyorum.” dedi.
5
Özel harekat müdürü de "Umarım bu silahları bundan kullanmak zorunda kalmayız." ifadesini kullandı.

Son Dakika Namlunun Ucuna Karanfil Koydu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti