NASA'da çalışıyordu, İrlanda'nın güzellik kraliçesi seçildi! - Son Dakika

NASA'da çalışıyordu, İrlanda'nın güzellik kraliçesi seçildi!

03.08.2019 12:01

28 kişinin birincilik tacı için yarıştığı Miss İrlanda Güzellik Yarışması'nın birincisi, NASA'da çalışan bilim kadını Fionnghuala O'Reilly oldu.

1
İrlanda Dublin'de yaşayan 25 yaşındaki NASA veri analisti Fionnghuala O'Reilly, Miss İrlanda 2019 Güzellik Yarışması'nın birincisi oldu.
2
O'Reilly, tacını 2018 İrlanda güzeli Grinne Gallanagh'dan aldı.
3
70 bin euro kazandı!
70 bin euro kazandı!
O'Reilly 70 bin Euro ödülün yanı sıra ülkesini Miss Universe'de temsil edecek.

4
George Washington Üniversitesi'nden Sistem Mühendisliği Bilimi lisansıyla çok etkileyici bir kariyere sahip olan O'Reilly, ülkesinde yardımseverliğiyle tanınıyor.
5
Parıltılı elbisesiyle göz kamaştıran O'Reilly, gecenin onun için ne kadar özel olduğunu ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini söyledi. "Kendimi kesinlikle inanılmaz hissediyorum. Bu kuşak ve taca sahip olmak benim için gerçekleşen bir rüya gibi."

6
Gelecek planlarından bahseden O'Reilly, "Bilimdeki kadın sayısını artırmak istiyorum. Kadınların her alanda başarılı olmasını istiyorum" dedi.
7
O'Reilly, 19 Aralık'ta Güney Kore'de gerçekleşecek Miss Universe Güzellik Yarışması'nda İrlanda'yı temsil edecek.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika NASA'da çalışıyordu, İrlanda'nın güzellik kraliçesi seçildi! - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor