Son Dakika Haberleri: NASA'da çalışıyordu, İrlanda'nın güzellik kraliçesi seçildi!

NASA'da çalışıyordu, İrlanda'nın güzellik kraliçesi seçildi!

4 ay önce

28 kişinin birincilik tacı için yarıştığı Miss İrlanda Güzellik Yarışması'nın birincisi, NASA'da çalışan bilim kadını Fionnghuala O'Reilly oldu.

1
İrlanda Dublin'de yaşayan 25 yaşındaki NASA veri analisti Fionnghuala O'Reilly, Miss İrlanda 2019 Güzellik Yarışması'nın birincisi oldu.
2
O'Reilly, tacını 2018 İrlanda güzeli Grinne Gallanagh'dan aldı.
3
70 bin euro kazandı!
70 bin euro kazandı!
O'Reilly 70 bin Euro ödülün yanı sıra ülkesini Miss Universe'de temsil edecek.

4
George Washington Üniversitesi'nden Sistem Mühendisliği Bilimi lisansıyla çok etkileyici bir kariyere sahip olan O'Reilly, ülkesinde yardımseverliğiyle tanınıyor.
5
Parıltılı elbisesiyle göz kamaştıran O'Reilly, gecenin onun için ne kadar özel olduğunu ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini söyledi. "Kendimi kesinlikle inanılmaz hissediyorum. Bu kuşak ve taca sahip olmak benim için gerçekleşen bir rüya gibi."

6
Gelecek planlarından bahseden O'Reilly, "Bilimdeki kadın sayısını artırmak istiyorum. Kadınların her alanda başarılı olmasını istiyorum" dedi.
7
O'Reilly, 19 Aralık'ta Güney Kore'de gerçekleşecek Miss Universe Güzellik Yarışması'nda İrlanda'yı temsil edecek.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 03.08.2019 12:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!