Son Dakika Haberleri: Nasırı 1 Günde Geçirecek Tedavi Yöntemleri

Nasırı 1 Günde Geçirecek Tedavi Yöntemleri

3 yıl önce

Nasır genellikle ayaklarda meydana gelen sert bir tabakadır. Kişiyi oldukça rahatsız eder ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler. Bir türlü kurtulamadığınız nasırı, size vereceğimiz sırla 1 günde yok edebilirsiniz.

1
Nasır için birçok doğal ve bitkisel tedavileri denemenize rağmen bir türlü kurtulamıyorsanız, sizlere vereceğimiz denenmiş ve oldukça memnun kalınmış olan doğal tedavi yöntemlerini deneyebilirsiniz. Bu tedavileri uygulayanlar nasırdan sadece 1 günde kurtulduklarını belirtiyorlar.


İşte nasırdan 1 günde kurtaracak doğal tedavi yöntemleri…

2
Aspirin yöntemi
Aspirin yöntemi


Birkaç damla suyun içine birkaç tane aspirin karıştırarak koyu bir macun kıvamında karışım yapılır. Nasırın üzerine bu aspirin macunu sürülür ve bir bandaj ile kapatılarak gece boyunca bekletilir. Bu işlem nasır kaybolana kadar sürekli tekrarlanmalıdır.

3
Mısır nişastası yöntemi
Mısır nişastası yöntemi


Ayak parmakları arası ter nedeni ile sürekli vıcık vıcık ise bu bölgelerde mantar ve nasır oluşması kolaylaşabilir.


Bu yüzden, özellikle ayak parmakları arasındaki bölgeye ve ayakların üzerine mısır nişastası dökülerek bu sorunlardan uzak kalmak mümkün olabilir. Bu rutubeti almaya yardımcı olan besin maddesi, ayakların kuru kalmasını devam ettirecektir.

4
Ananas yöntemi
Ananas yöntemi


Bu tropik topraklarda yetiştirilen meyve el ve ayaklar üzerindeki nasır için etkili bir ev tedavisidir. Çok basit bir tedavi olan bu uygulama için sadece biraz ananas alınır ve nasır üzerine yerleştirilerek bir gece boyunca beklenir.


Sürekli aynı şekilde yapılan bu işlem, hızlı bir şekilde şifa verir ve nasır ile ilgili ağrıyı hafifletmek için yardımcı olduğu bilinmektedir.

5
İncir yöntemi
İncir yöntemi
Yeşil, olgunlaşmamış incir suyu eller ve ayaklardaki nasırlar için etkili bir çözüm yoludur. Tedavi için, yeşil incirler koparıldıktan sonra suyu sıkılır ve günde üç kez nasırlı bölgelere uygulanır. Bu ev ilacı nasırın geçmesini sağlarken aynı zamanda tekrarlanmasını önler.

6
Not: Verilen yöntemler alternatif tıp yöntemleridir. Herhangi bir yan etki görülmemesine karşı, ilk olarak uzman bir doktora danışmanız gerekebilir.Haber Yayın Tarihi: 22.08.2017 08:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var