Nazi Doktorunun Korkunç Deneyi - Son Dakika

Nazi Doktorunun Korkunç Deneyi

23.11.2012 08:43

1
"Ölüm Meleği" olarak ün yapan Nazi doktoru Josef Mengele'nin saf Alman ırkını yaratmak için yaptığı ölümcül deneylerin başarıya ulaştığı iddia edildi.
2
Mengele Brezilya'da ücra bir kasabada ölümcül deneylerine devam etmiş ve mavi gözlü, sarı saçlı bir ırk yaratmayı başarmış.
3
Nazi lideri Adolf Hitler'in en değer verdiği insanlardan biriydi çünkü Nazi Almanyası için mavi gözlü, sarı saçlı saf bir ırk yaratacaktı.
4
Auschwitz'de yüz binlerce Yahudi üzerinde korkunç deneyler yapan ‘ölüm meleği' lakaplı Dr. Josef Mengele, ari ırkı çoğaltma deneylerinde başarılı olmuş olabilir mi?
5
2 milyon insanın ölümünden sorumlu tutulan Nazi savaş suçlusu Mengele, Güney Amerika'ya kaçtıktan sonra "ölüm deneylerine" Brezilya'nın bir ücra kasabasında devam etti.

6
Özellikle ikizler üzerinde çalışmalar yapan Mengele kasabayı ikiz doğumunun en fazla yaşandığı yerleşim birimi konumuna getirdi.

7
Candido Godol kentinde şu anda 80 aile yaşıyor ve bunlardan 38'i ikiz. İkizler tam Mengele'nin hayal ettiği gibi mavi gözlü ve sarı saçlı.

8
Mengele, Brezilya'nın Candido Godoi kasabasındaki gizemli ikizlerin de kaynağı olarak görülüyor.

9
Kanıtlara göre, kasabadaki kadınları tedavi eden Mengele, onların hamilelik sürecini yakından takip etti. Onların üzerinde yeni özel ilaçlarını denedi.
10
Josef Mengele, 2 milyon kişinin ölümünden sorumlu tutuluyor.
11
"Ölüm meleği" olarak bilinen Josef Mengele Nazi toplama kampı Auschwitz-Birkenau`da yaptığı acı verici ölümcül deneylerle tanınıyor.
12
Saf Alman ırkını yaratmak için uygulanacak testlerin kobaylığını, toplama kamplarındaki esirler üzerinde yaptı.
13
Cermen soyundan gelen ari ırktan doğan çocukların gözlerinin başka bir renk olması durumunda, bunları mavi yapabilmek için deneyler yapıyor ve bunların sonucunda elde ettiği sıvıları esirlerin göz bebeklerine şırınga ile enjekte ediyordu.
14
Bu yaptığı test tam bir fiyasko ile sonuçlanırken, birçok insanın kör olmasına ve ölmesine yol açmıştı. Aynı zamanda birçok esirin vücutları üzerinde anestezi uygulamadan kanlı deneyler yapmıştı.

15
Ölümüne kadar kimliğini çok iyi gizleyen Mengele'nin ismini Jose Mengele'ye çevirdi ve gerçek kimliği otopsi üzerinde yapılan DNA testlerinden sonra ortaya çıktı.

Son Dakika Nazi Doktorunun Korkunç Deneyi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"1915 Çanakkale Köprüsü"nün yüksekliği 300 metrelik Eyfel Kulesi'ni geçti Bircan sonunu hesap edemedi! Sadakatsiz'in Derin'ine yaptığı "Tokatlayacağım" yorumu ortalığı karıştırdı Yıldız Savaşları'nın Darth Vader'ı David Prowse hayatını kaybetti Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor