Nazilerin Cinsel İlişki Zindanı Ortaya Çıktı! - Son Dakika

Nazilerin Cinsel İlişki Zindanı Ortaya Çıktı!

İngiltere'nin Devon kasabasında bir eve düzenlenen baskın korkunç gerçeği ortaya çıkardı. Cinsel ilişki zindanlarının Nazi döneminden kaldığı belirlendi...

1
İngiltere'nin Devon bölgesindeki sakin bir kasabada polisin şikayet üzerine ortaya çıkardığı ‘cinsel ilişki zindanı' korkunç gerçekleri de ortaya çıkardı.

2
Dailymail gazetesinin haberine göre, zindandan Nazi üniformaları, kırbaçlar, kelepçeler, zincirler, cinsel ilişki oyuncakları çıktı.

3
Komşuların Lee Mill'deki dört odalı evdeki ‘tuhaf olaylardan' ve ‘garip seslerden' şikayet etmesi üzerine, eve polis bakın düzenledi.

4
Polis arama sırasında kırbaçların, gaz maskelerinin, tahta sopaların, kelepçelerin, çamaşırların, zincirlerin ve nazi üniformalarının bulunduğu yüzlerce eşyayla dolu sonradan zindana dönüştürülmüş bir odayı ortaya çıkardı.

5
Polis baskını sırasında ‘bir müşterinin' eve gelerek, çok sayıda polisin varlığına rağmen randevusu olduğunu söylemesi de şaşkınlık yarattı.

6
Polis, sakin bir kasabada böyle bir ‘zindanla' karşılaştıkları için şaşkın olduklarını dile getirirken, evin ‘çeşitli cinsel fantezilerin gerçekleştirildiği' genelev olarak işletildiği belirtildi.

7
Olayla ilgili olarak 39 yaşında bir erkek tutuklandı.

8
9

Haber Yayın Tarihi: 24.11.2017 15:09

Son Dakika Nazilerin Cinsel İlişki Zindanı Ortaya Çıktı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor